2733
2739
عنوان

همسايه ى پايين من يه مادريه كه ....

1555 بازدید | 80 پست

سلام مامان هاى عزيز و اونايى كه ميخوان باردار شن و در اقدام هستن ...

همسايه ى پايين من مادريه كه هر روز با دختر ٥ ساله اش دعوا ميكنه و هر شب كه دخترم رو مى خوابونم كتكش هم ميزنه ... 

من مشاور هستم و ناخودآگاه وقتى اين صداها رو

مى شنوم عميقا ناراحت ميشم ...

مامان هاى عزيزم ميدونم كه خسته أيد از كرونا ، وضعيت اقتصادى ، خانواده خودتون و همسرتون ... شايد از كارهاى نادرست همسرتون ...

ولى تنبيه كلامى و بدنى نكنيد بچه ها رو ....

به خودتون عميقا فكر كنيد كه اگر رفتار هاى اشتباه پدر و مادرتون از روى ناآگاهى در كودكى شما رخ نميداد الان چطورى بوديد ؟ چقدر امن تر ... آرام تر و چقدر تصميمات بهترى مى گرفتيد حس بهترى داشتيد .... 

كتك نزنيد بچه ها .... 

هر وقت كه همسايه من به دخترش ميگه خفه شو دهنت رو ببند صدأت رو نشنوم خيلى بهم فشار مياد ....

كودكى بچه ها رو با حال خراب خودتون و اطرافيان خراب نكنيد .... 

بچه ها فقط عشق و امنيت نياز دارند ... 

خودتون رو جاى اون جنينى بذاريد كه ٩ ماه توى شكمتون خواسته و ناخواسته نگه داشتيد .... حاضريد جاى اون بوديد وقتى ميدونستيد قراره در خردسالى كتك بخوريد و تحقير بشيد ...

لایککک

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعا 

برخورد پدر و مادر خیلی رو اعتماد ب نفس بچه تاثیر داره

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738

من با کتک زدن و بد رفتاری با بچه مخالفم ولی یادت باشهدهر کی قضاوت کنی خودت تو موقعیتش قرار می گیری متاسفانه دقیقا همون شرایط 

شما که نمی دونی اون مادر شرایطش چیه 

حلالم کنید و خدانگهدار   

ای خدا. من دیشب یه وویسی رو شنیدم تا خود صبح گربه میکردم . دخترم رو بغل گرفته بودم فقط گریه میکردم. یه نا انسان که اسم مادر رو گذاشتن روش مثلا داشت به بجه اش قران یاد میداد. اینقدر س  بچه جیغ کشید که بچه با بغض جواب میداد. الان هم یادش افتادم عصبی شدم. آخه چرا وقتی اعصاب ندارید بچه دار میشید. یا اگه بچه دارید چرا داغ دلتون رو سر این فرشته های معصوم خالی میکنید 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706