2737
2734
عنوان

دلیل خاصی میتونه داشته باشه ایا؟

129 بازدید | 24 پست

سلام 

بچه ها من یخییییلی لوس شدم دیگه دراه از خودم بدم میاد همش دور از جون😂عین میمون اویزون مامان بابامم همش دلم بغل میخواد دشب گریم گرفته بود میگفتم هیچکی نیس منو بغل کنه ، اصن دچار کمبود محبت شدم. خدایی دلیلی داره من یهویی دیوونه شدم؟

ناشناختس/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2740

جووون خوشبحالت مجردی😩😔

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑

ایشالا هرکی عروس میشه خوشبخت بشه اشتباه تصمیم نگیره😔

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2706