2737
2739

یه جمله ای هست که میگه مشکلات زندگی آدمو میسازه

اونروزی رفتم تو بحرش دیدم من تو ده سال گذشته از ۱۸ سالگی تا الان خیلی مشکلات بزرگی داشتم از جدا شدن مامان بابام تا مشکلات شدید مالی و سرطان مادرم دیابتی شدن برادرم و کار کردن و درس خوندن تو بدددددترین شرایط و ....

میبینم بعد ده سال واقعا دل نازک تر شدم خیلی عصبی و پرخاشگر و افسرده شدم روابط اجتماعیم خیلی اومده پایین ناامیدی و چند تا مشکل روحی دیگه😔

که واقعا تا قبل اون خیلی دختر نرمالی بودم

شما چی مشکلات میسازتتون یا.....؟؟؟؟؟؟؟

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده

پختع تر/

قوی تر/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

قاعدتا باید صبورتر بشه آدم 

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
2738

من که تبدیل شدم به آدم پرخاشگر وعصبی وافسرده .پختگی ای ندیدم 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

بستگی به نوع مشکلات داره. مشکلات تو ادمو بیمار و افسرده میکنه. بعضی مشکلات مثل شوهر عوضی یا چلمنگ یا کلاه سر ادم رفتن یا همکاری و اشنایی با ادم های عوضی و کلاش اینا ادم رو قوی تر و پخته تر میکنه

2706