2737
2734
عنوان

بیاین یه چیزی بهم بگین😑

276 بازدید | 49 پست

بهم‌فوش بدید هر‌کاری میخاین بکنین فقط بهم بفهمونید تنها کسی ک باید برام مهم باشه خودمم من خودمو خیلی دوسدارم خیلی ولی اونجور کع باید به خودم‌ ارزش نمیدم همش تر سو استرس دارم از حرف مردم با کوچیکترین حرفشون کارشون بغضم میگیره گریم میگیره حالم از خودم بهم میخورع😑

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!

بفهم نفهم/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببینننن خودت میهمیییییی البته ی کم کندر هم بخور ی وقت خودتو فراموش نکنی😂😁😘

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2731

🔪🔪🔪😒😒😒خجالت بکش ازکارات😒🔪

فقط خودت مهمی فهمیدی😒بقیه برن به درک هیشگی بهتر از خودت نیست

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2740
خب بقیه هم یه کم مهمن ولی خودت مهم تری بشین افکارتو بنویس برای هر کدوم برنامه ریزی کن روزانه یه ز ...

ریلکس هسم ولی خب ... 

دارم اتیش میگیرم😐

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!
به نظرم از یکیشون که آروم تره بپرس چیزی شده ببین چه خبره

میگه حتما دوست نداشتم که فالوت داشته باشم😒