2737
2734
عنوان

ب نظرتون از مامانم بپرسم؟؟؟

368 بازدید | 42 پست

سلام دوستان خوبین تو تایپک قبلم توضیح داده بودم ک خاستگار دارم و این حرفا هفته پیش بود ک مامانم بهم گف و فهمیدم ک دربارش تحقیق هم کردن تا اینکه شنبه یکشنبه بود مامانم ازم عکس خواست و یه چیز دیگه هم باید بگم اینکه خاهرش منو دیده بود و از خانوادم خاستگاری کرده بود و مامانم عکسو برای خود پسره خاسته بود ک بهش نشون بدن حالا ب نظرتون بپرسم از مامانم ک ببینم خبری شده یا نه؟؟

تعداد رای : 27
نظرسنجی
پیام بدم از مامانم بپرسم ک باهاش فیس تو فیس نشم
0
0%
حضوری از مامانم بپرسم
12
44%
نپرسم ببینم خودش چیزی میگه یا نه
15
55%

چقد بد عکس چرا فرستاد اخه . بپرس ببین چی میگه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه اشکالی داره اول باید دوطرف از هم خوششون بیاد بعد وارد مرحله بعد بشن

الان اگه مامانت بهت بگه عکستو دیده خوشش نیومده ناراحت نمیشی؟ 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
چه اشکالی داره اول باید دوطرف از هم خوششون بیاد بعد وارد مرحله بعد بشن

از مامانت بپرس راحت

یاد خودم افتادم😍

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2738
چی بگم اخه خجالت میکشم😂😂

خجالت نداره که

بگو راستی مامان عکس رو فرستادی اگه نه یدونه خوشگترم دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
الان اگه مامانت بهت بگه عکستو دیده خوشش نیومده ناراحت نمیشی؟ 

عکسمو خب معلومه ک ن ولی مطعنم این نیس چون واقعا از لحاظ چهره چیزی کم ندارم اوه چه اعتماد ب تفسی😂😂فقط میگم شاید واقعا پسره قصد ازدواج نداره😂😂

اوههه مرسی اره اره حتما میگم😂کنارمه ها ولی الان بهش پی ام میدم😂😂

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣🤣🤣

برعکس منی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اوههه مرسی اره اره حتما میگم😂کنارمه ها ولی الان بهش پی ام میدم😂😂

به ما هم خبر بده پس

2706