2737
2734
عنوان

اخه این چیزها چیه سریال اقازاده یاد میده😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1311 بازدید | 86 پست
من متوجه نشدم چرا نباید شب رفت سر قبر مرده؟  سنگینی واسه ما داره یا مزاحمت برای مرده؟

من شنیدم شب اول قبر میگن تنها نباشه

مادرم یه خاله داره خانوادگی خیلی مذهبی اهل دعا و قرآن و خدا و پیامبر

وصیت کرده به یوی از پسراش که شب اول قبر تنهاش نزاره برلش قران بخونه

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما شهرستانمون كفتار داره 🥴 دور از جون شماها كسي ك ميميره تا يه هفته شبا ميخوابن اونجا  البته ...

وا چ بد خیلی سخته

هی نگین قدم نورسیده مبارک😏😏😏تا حالا بیست بار اومدم تعلیق شدم 😏😏😏

بنظرم شوهرت جوگیره

وگرنه شاید حامد تو فیلم میرفت خودشو از پشت بوم مینداخت پایین

شوهرتم همین کارو میخواس بکنه؟

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2728
من شنیدم شب اول قبر میگن تنها نباشه مادرم یه خاله داره خانوادگی خیلی مذهبی اهل دعا و قرآن و خدا و پ ...

بالا سر قبرش؟؟

من برا مادرم هم نماز خواندم هم قران تو امامزاده

ما شهرستانمون كفتار داره 🥴 دور از جون شماها كسي ك ميميره تا يه هفته شبا ميخوابن اونجا  البته ...

وا

خب چرا نمیکشن یا شهرداری کاری نمیکنه؟

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
من هنوز بیست و سه و چهار رو ندیدم ولی اسرار دارم کاش خوابی چیزی باشه مردنش😅😅

دقیقا منم دوست ندارم راضیه بمیره

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2740
بنظرم شوهرت جوگیره وگرنه شاید حامد تو فیلم میرفت خودشو از پشت بوم مینداخت پایین شوهرتم همین کارو م ...

شوهر من ک یک ماه پیش اینکارو کرد ولی این و ک دیدم یاد شوهرم افتاد عصبی شدم

بالا سر قبرش؟؟ من برا مادرم هم نماز خواندم هم قران تو امامزاده

اره

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫

دوست عزیز فعلا یه قسمتو برای بقیه اسپویل کردی

تا‌پیکتو قفل کن کسی که ندیده این تاپیکو نخونه

درضمن تو هزاران سریال داخلی هم نشون داده تو قبرستون شب موندن

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
من هنوز بیست و سه و چهار رو ندیدم ولی اسرار دارم کاش خوابی چیزی باشه مردنش😅😅

منم میگم کاش زنده باشه😐

2706