2737
2734

شوهرم دوستش فوت شد شب غیبش زد شب اول قبر و نیومدش منم چون میشناخت ک رو این چیزها حساسم ب من نمیگفت کجاست و جواب نمیداد تلفن و اس مس هاشو یکی در میون بعد فهمیدم رفته بوده بالای سر قبر رفیقش خوابیده بوده تو دارالرحمه😐😐😐من مادر خودمم ک فوت شد میگفتن عصر نرو سر خاکش خوبیت نداره....

بعد به شوهرم کلی چی گفتم ک شب سر قبرنمیرن ولی الان حامد بالای سر قبر راضیه شب خوابید اخه چرا این ها رو یاد میدین😡😡😡

عصبی شدم....

هی نگین قدم نورسیده مبارک😏😏😏تا حالا بیست بار اومدم تعلیق شدم 😏😏😏

وای کجا نشون داد؟؟؟؟ من از دست دادم یعنی😭

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چرا خوب نیست

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2738

من متوجه نشدم چرا نباید شب رفت سر قبر مرده؟ 

سنگینی واسه ما داره یا مزاحمت برای مرده؟

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2706