2737
2734
عنوان

عزیزان بیاین نظراتتونو درمورد این خواستگارخواهرم بگید😊❤🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 43 پست
کاری به برادرش ندارم  از خودش بیشتر بگو  مثلا اینکه علاقه داره به خواهرت یا سنتیِ ؟

خواهرمو دوس داره چندمدتم زیرنظر مادرم حرف زدن ولی بعد تموم کردن تاخونواده هاتصمیم بگیرن

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همسرم نظامیه (ارتش) فقط میتونم بگم ک واقعا خانواده دوستن حالا شاید هرکی با هرکی فرق کنه ولی من بی ...

من خودم شوهرم خلبان ارتش😅

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2728

خوبه

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
2740
خب دروغ میگم؟😬 کدوم شهرین من برادرشوهرم دوقلوئه با شوهرم نیروهوایی بیرجنده

مسجدسلیمان پایگاه 

راستی چون خودش پلیسه پارتی بازی کرده برادرشوبیرون آورده زیادی خوشبین نباشیدهرچندخانواده ملاک نیست حد ...

ارتشی هس

خانواده مهم هست. آمار دربیارن ببینید چرا برادرش افتاده بود زندان. خود پسره و خانوادش خب میگن بیگناهه. برید خوب تحقیق کنید . 

فقط خوب بودن پسر کافی نیست.

خونه هم نداشته خب . اول زندگی همه پسرا که همه چی ندارند.

هر چه دلم خواست نه آن میشود  هر چه خدا خواست همان می شود
خانواده مهم هست. آمار دربیارن ببینید چرا برادرش افتاده بود زندان. خود پسره و خانوادش خب میگن بیگناهه ...

چشم 

2706