2733
2739
عنوان

کسی هست اینجا خیانت شوهرشو میدونه ولی بروی خودش نمیاره😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 41 پست
اره ولی اگه بخام دخترم پیشم باشه خودم خجالت میکشم همش از بابام پول بگیرم باید پول داشته باشم

خب تربیت معلم‌ قبول شی که خوبه. حقوق داری از همون اول 

پس تمام تلاشتو بکن

کاربر قدیمی هستم و ۳ بار ترکیدم.... دیگه ایمیل و شماره ندارم که ثبت نام کنم. این دفعه بچه خوبی باید باشم تا نترکم  
بنطرت میشه بیتفاوت بود میترسم اقدام کنم ب جدایی ی سالو هدر بدم

خیلی سخته ولی بهتره همین کارو کنی چون اگه یه رشته ی خوبی دربیای باز یچیزی داری تودستت بعد جدایی همش نمیکوبن توسرت میتونی اصلا بری شهر دیگه خوابگاه اما الان جدا بشی هم این یه سالت هدر میره هم دانشگاهت میره هوا همم نمیدونم خانوادت چجورین اما ایران جوش یجوریه بعدا محدود میکنن منت میذارن عزیزم هفت ماه مونده هفت ماهو اونقدر خودتو مشغول به درس کن که اصلا کار شوهرت یادت نیاد رشتت چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من شوهرم ی گوسفند خریده داده داییش نگهداره حالا فک گوسفنده در اومده نمیتونه غذا بخوره میخواد بمی ...

نگو هیچ یچیز برای زن خیانت از طرف شوهرش سختتر نیس

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
بنطرت میشه بیتفاوت بود میترسم اقدام کنم ب جدایی ی سالو هدر بدم

خوب پس هنوز واسه تربیت معلم‌ وقت داری اگه میگم‌تربیت معلم صرفا واسه اینه که موقع جدایی پشتوانه ی مالی داری از الانم بشین بخون کنکور تجربی و هنر و زبان و حتمن شرکت کن اگه خوب بخونی از بین یکی از این سه رشته تربیت معلم و میاری

شوهرتم ارزش نداره بخاطرش ایندتو خراب کنی

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2731

من هنو عروسی نکردیم ولی دیدم ب رو خودم نیوردم ی ذره سرش جیغ زدم دیدم جوری رفتارکرد ک طلبکاره و انگار من خیانت کردم و قشنگ طوری حاشا و ماسمالی کرد منم چیزی نگفتم خاسم جدابشم نتونسم نمیددنم چیکارکنم دیگ اعتماد ندارم😔😔😔

اره من شوهرم ی گوسفند خریده داده داییش نگهداره حالا فک گوسفنده در اومده نمیتونه غذا بخوره میخواد بمی ...

اصلا قشنگ نيست كه وسط تاپيك جدي دوستمون يه موضوع فان مطرح كنيد 

الان استارتر مطمنا حالش بده

خب تربیت معلم‌ قبول شی که خوبه. حقوق داری از همون اول  پس تمام تلاشتو بکن

میترسم نتونم قبول شم حداقل این ی امید هس اگه قبول نشم چی 

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
2740
بله من . و سی ونه سالمه

چی کار میکحی یکم بگو 

میترسم نتونم قبول شم حداقل این ی امید هس اگه قبول نشم چی 

نگو نمیشه. میتونی ... چرا نتونی؟ قوی باش و به آیندت فکرکن. 

کاربر قدیمی هستم و ۳ بار ترکیدم.... دیگه ایمیل و شماره ندارم که ثبت نام کنم. این دفعه بچه خوبی باید باشم تا نترکم  
من هنو عروسی نکردیم ولی دیدم ب رو خودم نیوردم ی ذره سرش جیغ زدم دیدم جوری رفتارکرد ک طلبکاره و انگار ...

خیلی سخته کاش منم قبل عروسی ک رو شد جدا میشدم کاش اعتماد نمیکردم

مگه فکر وخیالت میزاره درس بخونی

نمیدونم خودمم موندم 😔

خیانت چی بوده؟! عقدی؟!

ن ببین تاپیکامو نا ندارم بنویسم بار چندمشه

2706