2737
2734

کسی هس اینجوری زندگی کنه من مجبورم حداکثر تا وقت کنکورم اینجوری باشم تا بلکه قبول شم وجدا بشم بنظرتون میت ونم 😔چاره ۱ای ندازم بخدا😔چیکار کنم بی تفاوت باسم

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

چندسالته واسه تربیت معلم میخونی؟

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای من اصلا نمیتونم چجوری میتونی به روت نیاری البته اینکه به روت نیاری وکنکورتو خوب بدی ورشته ی خوبی دربیای وجدابشی بنظرمن بهترین کارو عاقلانه ترین کاره چون اگه به روت بیاری هم حرمتا شکسته میشه روتون توروی هم باز میشه ممکنه شوهرتم یه رفتار یا حرفی بگه که اعصابت بیشتر بهم بریزه 

2738
چندسالته واسه تربیت معلم میخونی؟

۲۱دوماه بعد ۲۲

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
وای من اصلا نمیتونم چجوری میتونی به روت نیاری البته اینکه به روت نیاری وکنکورتو خوب بدی ورشته ی خوبی ...

بنطرت میشه بیتفاوت بود میترسم اقدام کنم ب جدایی ی سالو هدر بدم

اره من شوهرم ی گوسفند خریده داده داییش نگهداره حالا فک گوسفنده در اومده نمیتونه غذا بخوره میخواد بمیره

حالا میخواد بکشه بده ب خانوادش الکی میگه میخوام برا تولد تو بکشم 😂😂😂😂 خیانت بزرگیه ک ب اسم من باشه خوردنش برای اوناااااا

درستو بخون کنکور قبول شی. بعدش جدا شو  خانوادت حمایتت میکنن؟

اره ولی اگه بخام دخترم پیشم باشه خودم خجالت میکشم همش از بابام پول بگیرم باید پول داشته باشم

بله من .

و سی ونه سالمه

انسان ممکن الخطاست؛ اما،جایز الخطا نیست.بارالها مرا همیشه به هرجا روم به قدم صدق داخل و به قدم صدق خارج گردان و به من از جانب خود بصیرت و حجت روشنی که داد یار و مددکار باشد،عطا فرما. سوره مبارکه اسرا آیه 80 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله ... الان asfaa هستم.خداجونم شکرت
2706