2737
2739

از کجا بدونم آمادگی داره یا نه؟

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

چندسالشه؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=167136551]چندسالشه

دو هفته میشه دوسالش شده

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
اگه شب تا صبح پوشکش خشکه میتونی شروع کنی. اول هم زمانی که پوشکه بگو بهت خبر بده. 

نه شب جیش میکنه

میگن وقتی شب تا صبح پوشکش خشک بمونه یا بتونه بدون کمک از پله ها به خوبی بالا و پایین بره، یعنی آمادگ ...

شب جیش می‌کنه ولی پله هارو مثل فرفره میره

2738

من هر ۴۵ دقیقه یه بار خودم میبردم دستشویی و مرتب واسه پی پیش بهش میگفتم که یادش نره بعدش خودش عادت کرد

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
اگه شب تا صبح پوشکش خشکه میتونی شروع کنی. اول هم زمانی که پوشکه بگو بهت خبر بده. 

نمیگه ولی ازش بخوام بیاد بریم جیش کنه میاد و اصلا مقاومت نمیکنه

پس هنوز زوده. 

یبار در روز سه ساعت بازش گذاشتم تند تند هر ی ربع بردمش دستشویی فقط یبار بخودش جیش کرد وگرنه اصلا مقاومت نمیکنه

من هر ۴۵ دقیقه یه بار خودم میبردم دستشویی و مرتب واسه پی پیش بهش میگفتم که یادش نره بعدش خودش عادت ک ...

دیر نبود تایمش؟

من یبار امتحان کردم هر ی ربع بردمش فقط یبار بخودش جیش کرد

دوسالگی یه کم زوده

البته بستگی به بچه داره

هروقت خواستی شروع کنی از یه ماه قبل ذهنشو آماده کن

مثلا هروقت خودت یا باباش میرید دستشویی بهش بگو

وای جیش دارم برم دستشویی جیش کنم

یا بابا رفته جیش کنه واینا

2706