2733
2739
عنوان

از اندامم متنفرم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3701 بازدید | 169 پست

قرار نیست همه شبیه هالیوودیا باشن اونا هم همش جراحیه تو این زمونه هر کس سلامته باید کلاهش رو پرت کنه هوا. والا گلشیفته فراهانی هم لاغره قطعا از نظر شما ولی به عنوان یکی از زیباترین زنان جهان هم انتخاب شده. 

من چی بگم ک مینالم از چاقی؟؟؟؟ تو ۱۹ سالگی سایز سینم ۹۰ هست.دور ..ب اس ن ...۱۲۵.شکم مهلو اوردم جدید ...

رژیم کتوژنیک بگیر من ۳۵تا راااحت کم کردم مث اب خوردن

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل از هر کاری نیاز هست ک اعتماد بنفستو رو ب راه کنی ...وقتی از لحاظ روحی اوکی شدی 

اول ی دکتر خوب برای لیزر پیدا کن درسته که داعمی نیست و باید شارژ بشه ولی الان کاربردی تر هست

بعدش برای اندامت روغن های گیاهی مثل خراطین هست ک میتونی بزنی به سینه و صد در صد نتیجه میگیری در صورتیکه اصل باشه و برای افزایش حجم سینه ورزشهایی هست ک میتونی سرچ کنی ...اول صب بلند شو و ورزش کن برای اندامت ک حالا خودت بهتر میدونی برای کدوم قست بدنت نیاز داری ب ورزش سینه...شکم و...

اگه خیلی هم لاغری میتونی بری پیش دکتر تغذیه رو ب راه میشی ...موفق باشی

2731
رژیم کتوژنیک بگیر من ۳۵تا راااحت کم کردم مث اب خوردن

چی هس؟چطوریع؟

.میشه برای خونه دار شدنم و بچه دار شدنم ی صلوات بفرستین🤩🤩🤩.نی نی یار این چهارمین کاربریمهههه.نترکون دیگهههه.با شماره همسرم 
2740

خداتو شکر کن جای من نیستی

ژنتیکی سینه های درشت و اویزون

ژنتیکی بااسن صاف 

اوووف نگم برات چه افتضاحه خلاصه آرزوم سینه اندازخ جوشِ

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 
عزیزم منم بدنم افتضاح بنظرت تو خونه ورزش کنم پوست بدنم سفت میشه اخع خیلی شل؟! 

اره حتما بهتر میشه 

چربی و شرینی رو خیلی کم کن   مرتب ورزش کن 

میوه زیاد بخور 

روغن زیتون و روغن نارگیل یکی درمیون بعد حموم استفاده کن 

عزیزم با اپلیکیشنا ورزش میکردی؟ 

اره نرم افزار NTC ورزش میکردم آموزش های رقص عربی هم می دیدم تمرین میکردن با اونا برای ب ا سن و کمر عالیه 

خدای مهربونم شکرت ❤ ازت میخوام هرکسی هر حاجتی داره برآورده بشه❤ آمین ❤
ممنونم❤️

خواهش میکنم تغذیه هم باید بخونی تو اینترنت و بخوری مثلا دمنوش رازیانه روزی یک لیوان میخوردم سفیده تخم مرغ روزی یدونه و چیزای دیگه تو نت بخون پیدا میکنی موفق باشی عزیزم حتما هم هفته ای یبار یک تایم خاص مثلا قبل صبحانه خودت رو اندازه بزن😍👍

خدای مهربونم شکرت ❤ ازت میخوام هرکسی هر حاجتی داره برآورده بشه❤ آمین ❤
2706