2737
2734
عنوان

کیا عروس هلندی دارن بیان یه لحظه

249 بازدید | 13 پست

سلام ما یه عروس هلندی ۳۵ روزه سرلاکی گرفتیم حالش ظاهرا خوب بود،ولی سرلاکو روز بعدش بالا اورد بعد اونم هرجی سرلاک میدادیم اکثرا بالا میاورد ،یه چشمش کوچیک شد یهو بی حال شد و دون هم اصلا بلد نبود و نیست بخوره من نگران شدم ب شوهرم گفتم ببرش نشون بده به اونی که ازش خریدی بگه چشه تا دیر نشده خوب شه،شوهرمم برد یارو گفت بود سرش چرک کرده فکش بسته شده زده به یه چشش برا همون بالا میاره و دون نمیخوره،خلاصه دارو خریدیم و دادیم بهش ولی حالش خوب نشده ،من قبلا عروس و مینا و سهره قناری مرغ عشق طوطی فنج خلاصه هرجی بگین داشتم ،مهر هیچ کدوم به دلم نمینشت اما این خیلی طفلیه خیلی کوچولوعه دلم نمیخواد چیزیش شه با اینکه از همه حیونا و پرنده ها میترسم اما این اصلا خشن نبود اروم بود هر جا میرفتم دنبالم میومد روسم و شونم مینشت ،بچه هابنظرتون چشه؟؟تو محلی ک هستیم دکتر نیست ک ببریمش ،خیلی نگرانم شما تو کرج جایی میشناسین ببریمش خوب شه؟؟؟

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂

عزیزم جاش گرمه ؟ 

سرلاک رو با اب جوشیده بهش میدین؟

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ وقت پرنده سرلاکی نخر ..چون نیاز ب مهارت خاص داره..

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2728
عزیزم جاش گرمه ؟  سرلاک رو با اب جوشیده بهش میدین؟

اره اب جوشیده ولرم ،پرنده فروشه گفته بود سرلاک سرد دادین من خودم سرلاک دادم شوهرم نبود فک کنم تقصیر من شد خیلی ناراحتم

من عروس دارم ولی سرلاک نمیخورد نمبدونم چشه ببر دامپزشکی گناه داره حیوونی☹️

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
هیچ وقت پرنده سرلاکی نخر ..چون نیاز ب مهارت خاص داره..

قبلا دوتا نر و ماده داشتیم جوجه دنیا اوردن خودمون سرلاک میدادیم به بچش اونا چیزیشون نشد اما این 💔حالا که من ازش خوشم اومده بود اینجوری مریض شد

2738
💔😔

حتما ببرش دامپزشکی تلف نشه ☹️☹️

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
حتما ببرش دامپزشکی تلف نشه ☹️☹️

نمیشناسیم کجا هست ،اولین بارمه برا یه پرنده گریه میکنم😑

نمیشناسیم کجا هست ،اولین بارمه برا یه پرنده گریه میکنم😑

۱۱۸زنگ زدی؟؟

اره اب جوشیده ولرم ،پرنده فروشه گفته بود سرلاک سرد دادین من خودم سرلاک دادم شوهرم نبود فک کنم تقصیر ...

با ی بار اینجور نمیشه گلم 

ببینین داروهاشو بدین

حاش گرم باشه حتماااا انشالله خوب میشه ولی ترجیحا امپول بزنه بهتره . 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)