2733
2734

بشین بیا/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

الان با یکی از دوستام  چت میکردم  دیروز چهلم پدربزرگش بوده و مراسم گرفتن  مراسم کفن و دفن و سوم و هفتم کامل گرفته بودن خلاصه الان میگفت  از تعطیلی چخبر گفتم تعطیل نیست ولی ساعت ۹ ببعد هنوز منع تردد هست گفت خب اونو گذاشتن برای اینکه دور همیا جمع شه گفتم یه عده هم که به هیچشیون حساب نمیارن  منظورم خودشون بودن الانم دوست شما  اگر قرار باشه یه عده بمونن خونه و رعایت کنن یه عده حالیشون نشه چه فایده داره این همه ضرر اقتصادی و روحی رو داریم تحمل میکنیم بخدا همه جای دنیا کرونا  تموم شه ایران بخاطر همین رعایت نکردنا تموم شدنی نیست چی میشه یه مدت رعایت کنید