2737
2739
عنوان

آقایون سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 2686 بازدید | 326 پست
موافقم با تک تک جملاتتون🌺🌺

ممنونم 

لطف دارین 🌱🍃

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاله زنک بودن و دعوای خواهر شوهر مادر شوهر یکی از کمترین دلایل ازدواجه بنظرم ... حرف همیشه هست کسی که بساز باشه و چشم و هم چشمی نکنه کمه
برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...
لامصبا.همین مونده بود پشت پسرا دربیاین.😡😡🥴🥴

مگه صحنه ی جنگه؟؟

مگه یار کشیه😑

طرز تفکر و ببین...

طرفدار حق باشین...نه جنس موافق

تعطیل🚫                                                                                 
2728
کی گفته🙄 ندیدین گزینه زن و مرد داره قسمت جنسیت؟ تازه اگه مزاحمتی ایجاد نکنن مشکلی نداره

همونو کردین بهونه هااا 

گزینه زن ومرد😒حالا نی نی سایت ی اشتباهی کرد

اره اصن بزا بیان یکم اطلاعات بگیرن بدردشون میخوره😂

چخههههه😬 گاز نگیر کثیف میشم 😒😷هاپوووی کییی بودی توووو😹
من با افرادی با عقاید شما بحث نمیکنم.   هرچی بگین درسته. موفق باشین‌.

خب بببینم سایت روی زندگی تاثیری میذاره درستع؟

میترسی زن بگیری که از مادر و خواهرتون بد بگه چه حالی دارید؟

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
بحثایی که به ضررتونه جنسیتو میارین وسط😏

وای خدا دوره اخر زمون شده

یادش بخیر اینگار همین دیروز بود خانوما به مرد جماعت جهت حفظ حقوق برابر میگفتن وقتی کم میارین جنسیت رو وسط نکش  

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
2738
الان ازدواج یعنی قبول کردن یه پسر که هیییییییچی نداره اما یه زبون دراز داره با یه خانواده حق به جان ...

اخ قربون دهنت واقعا همینه نمیدونم چرا اینجوری شده جدیدا ازدواجا اینجوری شده ی چیزی ام بدهکاری تازه

خاله زنک بودن و دعوای خواهر شوهر مادر شوهر یکی از کمترین دلایل ازدواجه بنظرم ... حرف همیشه هست کسی ک ...

یه مثال میزنم بهت برنخوره 

اگه متاهل باشی زنت بیاد از خانوادتون بد بگه چی میگید؟ 

خدایی کنجکاوم دوست دارید بگید 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
مردای این دوره زمونه رونباید پررو کرد

ولی من بعد ۲۰ سال زندگی مشترک...

میگم کاش شوهرم عضو اینجا بود...

اونوخ مثل پروانه دورم میگشت

تعطیل🚫                                                                                 
2706