2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام اره اونجوری میشه اولش یکی از خطا خیلی خیلی کمرنگ میشه که ا‌نگار منفی هست بعد بیست دیقه کمی پرنگ میشه بعد یکساعت هم کاملا پررنگ میشه یعنی مثبته جای نگرانی هم نیست بعضی وقتا اینجوری میشه

2728
 سلام اره اونجوری میشه اولش یکی از خطا خیلی خیلی کمرنگ میشه که ا‌نگار منفی هست بعد بیست دیقه کم ...

مرررسي عزيزدلم 

من زير دلم و پهلوي چپم گاهي تير ميكشه نميدونم مثبت يا منفي بي بيم هاله انداخت بنظرت برم ازمايش بدم؟ يعني دارم مامان ميشم؟

بعد از يك ساعت مثبت شد عشقم؟ هاله بود يا پررنگ؟

سر اولی صبح زدم نشد...انداختم آشغالی رفتم بیرون شب اومدم خونه...خواستم آشغالی بزارم بیرون..دیدم دوتا خطه....منو میگی انقدر خوشحال شدم............سر دومی هم زدم دوتا خط افتاد ولی شک کردم و دوباره زدم منفی شد...فرداش بدم باز هاله کمرنگ افتاد ولی باز باردار بودم

2738
سر اولی صبح زدم نشد...انداختم آشغالی رفتم بیرون شب اومدم خونه...خواستم آشغالی بزارم بیرون..دیدم دوتا ...

جدي ميگي عزيزم؟؟؟

اخييي 

راسته ميگن اگه باردار نباشه دنيام بگذره از ساعتش بازم منفيه و هاله نميندازه؟

من يبار تست دادم حس كردم هاله داره ولي خوابم ميومد دو دقيقم واينستادم فكر كردم منفيه خوابيدم بعد از دوساعت و نيم ك بيدار شدم ديدم هاله داشته 

اينبار چند روز پيش باز گذاشتم يك ساعت بعد اومدم بردارم ديدم اينم هاله داره يعني امكان داره مثلت باشه گلم؟

سر اولی صبح زدم نشد...انداختم آشغالی رفتم بیرون شب اومدم خونه...خواستم آشغالی بزارم بیرون..دیدم دوتا ...

سر اولي ك ديدي دوتا خطه يكيش هاله بود فداتشم؟ يعني كمرنگ بود؟

2706