2737
2734
عنوان

برای بالا رفتن شخصیت چه کتاب هایی میخونید؟ ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 45 پست
سلام من کامل نیستم اما خوشبختم زنان زیرک زنان شیفته کتابهای آقای استیو هاروی  کتاب های آقا ...

کتاب سیر عشق آلن دوباتن رو خوندم یه مدتی غرق سطر به سطر کتاب و افکار خودم بودم

@اوپرا    بلد نیستین بتگین😑😂💖

😂😂😂😂😂🤭🤭🤭🤭

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تاثیر داره به هر حال با هر کتاب یه زندگی رو در درونت زندگی می‌کنی یه سری تجربه دستت میاد که بق ...

میدونی تاثیری که آدم از محیط و خانواده و لمسی بدست میاره، خیلی خیلی بیشتر از کتابه 

پن خودم اهل کتاب هستم و دوست دارم کتابو 

ولی باور دارم شخصیت نمیده 

آیا کار ب آدم شخصیت میده؟ آیا پست بالا ب آدم شخصیت میده؟ جوابت نه هست 

ولی میدونی در واقع جواب اکثر افراد اره هست

یا پول یا هر چیزی 

خوندن کتاب ب آدم شخصیت نمیده  .تلاش خود فرد و تغییر نگرش واقعی چرا .عمل کردن و ..

اره عزيزم كتاب خوبيه من ٢ بار خوندمش دوسش داشتم اما از اون دسته كتابايي نبود ك پررنگ باشه برام(البته ...

من به تازگی ملت عشق رو تموم کردم خیلی خوشم اومد 

این رو تازه شروع کردم گفتم ببینم اگه خوب باشه بخونم ممنون عزیزم

مامان دوتا دخمل ناز 😍
2728
من به تازگی ملت عشق رو تموم کردم خیلی خوشم اومد  این رو تازه شروع کردم گفتم ببینم اگه خوب باشه ...

بخونش عزيزم خوبه

ملت عشق من خوندم خوشم اومد ولي خب همونقدر ك طرفدار داره همون اندازه هم ازش انتقاد كردن 

اينم از جمله كتاباييه كه فقط خوبه عالي نيست

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
کتاب سیر عشق آلن دوباتن رو خوندم یه مدتی غرق سطر به سطر کتاب و افکار خودم بودم

وای دیدی چقدر توی داستان زندگی دو نفر آدم خودش رو پیدا میکنه 

من پی دی اف خوندم توی فیدیبو 

دیدم خیلی خوبه هارد کپی  برای همسرم سفارش دادم

😁
بخونش عزيزم خوبه ملت عشق من خوندم خوشم اومد ولي خب همونقدر ك طرفدار داره همون اندازه هم ازش انتقاد ...

ممنون عزیزم میخونم ان شاالله خوب باشه

بله ملت عشق همینطوریه انتقاد زیاد بهش وارد شده ولی من خیلی لذت بردم و دوسش داشتم 

مامان دوتا دخمل ناز 😍
2740
ممنون عزیزم میخونم ان شاالله خوب باشه بله ملت عشق همینطوریه انتقاد زیاد بهش وارد شده ولی من خیلی لذ ...

❤️❤️❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
وای دیدی چقدر توی داستان زندگی دو نفر آدم خودش رو پیدا میکنه  من پی دی اف خوندم توی فیدیبو&nbs ...

بله دقیقا...

من به توصیه ی ادمین یه پیج دوتا ترجمه ی متفاوت رو خوندم البته مثل شما پی دی افش رو و خدایی کلی کیف کردم...

ممنون که کتابهای دیگه هم معرفی کردین حتما میخونمشون😘

چی بگم همه جا صداش دراومد  خب دیگه خیلی ها تو روز روشن  دزدی میکنن بعد میگن ما نبودیم &nbs ...

صدای خیلی چیزا در میاد که دروغن مجازی آبستنِ دروغه اون تیکه هایی رو میگن که جهت دار طرفو خراب کنن چون میدونن کسی پی قضیه رونمیگیره.البته قطعا که راست هم بینشون هست و مرد سیاست و قدرت هم حرف پشتش زیاده هم امکانِ لغزشش خیلی بالا.و خب درکل ما سه چار گروه توکشور داریم که به هرراهی دنبالِ خراب کردن هم هستن هرکدوم هم بفکرِ خودشه و اطرافیانش نه مردم اما ایناروکه پخش میکنن یجوری میگن انگار دلسوزِ مردم هستن.

اگر آقای پناهیان رو قبول دارم بخاطر حرفایی هست که گفتن و واقعا دوگانگی درونشون ندیدم در عمل بهشون که عمل کردم تاثیرات بسزایی روم داشت.چه رو خودم چه افرادی که بهم معرفیش کردن انسان به تمام معنا بودن یعنی دیدم نه حق خورن نه ظالم در شرایطی که به ضررشون بود دروغ نگفتن منظورم اون افراد هست.

وگرنه اگر حقیقت داشته قصه ی آقای پناهیان، من هرگز قبولشون ندارم حتی باوجود حرفای قشنگ.درآخر  هرگز شیفته کسی نیستم فقط پیرو اون تفکریم که باعث بالابردنم و حقانیت درونم بشن.

یعنی انچنان شیفته نمیشم که کسی بُتِ من بشه.

ممنون از تو که بهرحال قطعا خواستی من و استارتر به حرفای کسیکه همچین کاری کرده گوش ندیم...

صدای خیلی چیزا در میاد که دروغن مجازی آبستنِ دروغه اون تیکه هایی رو میگن که جهت دار طرفو خراب کنن چو ...

عزیزم راست و دروغیش  رو که واقعا خدا داند  ولی گاهی تق بعضی چیزها درمیاد انگار خدا میخواد رسوا کنه بعضیا رو 

حالا نمیگم این فرد خاص کلی میگم 

بعدش باور کن از روی حرفهای یکی نمیشه فهمید تو دلش چی میگذره  دوگانگی رو اصلا نمیشه با حرفهای یکی تشخیص داد  

اصلا نمیشه 

تزویر  و ریا تو بعضیا اونقد زیاده که خودشونم  شخصیت واقعی خودشون رو نمیشناسن  

کلی میگم  

بعدم یادت باشه‌پول خیلی خیلی ادم ها رو عوض میکنه 

آقازاده رو می بینی؟ بعضی شخصیت هاش از روی واقعیت جامعه بوده...اسمشون هم یکمی عوض کردن ولی قابل تشخیصه  کی رو میگن

عزیزم راست و دروغیش  رو که واقعا خدا داند  ولی گاهی تق بعضی چیزها درمیاد انگار خدا میخواد ...

تاالان بهم ثابت نشده ریاکاره

.حرفاشو قبول دارم هنوز

خودمم که گفتم احتمالِ لغزش اینجور آدما خیلی بالاست.

نه ندیدمش ولی شنیدم راجبِ شخصیتای واقعیه.

ببین اگر ما به هرحرفی راجبِ این آدما واکنش نشون بدیم و بگیم حتما راس میگن و توجیهات بعد از بی آبروشدنشونو هیچ حساب کنیم مطمئن باش یکنفر آدمِ درست پیدانخواهی کرد تو این کشور.البته قبول دارم که خیییلی زیبا میتونن خودشونو تبرئه کنن منتها این آقای پناهیان بی بی سی و یسریای دیگه وحشتناک ازش متنفرن اولین بار نیست که محکوم میشه و مدرک رو میکنن.

من حتی راجبِ پدرخودم که یه  آقای پولداره هم دیدم با مدرک گفتن که گنج دیده و پول فلانیو بالاکشیده این شده 

درصورتیکه پدرِ من حتی سرکار که میره بااینکه خودش رییسه 

اولین نفریه که وارد محل کارش میشه چون فک میکنه پولِ بیت الماله هر دقیقه ش و حرومه.دزدکی بدون اینکه کسی بدونه سرپرست سه یتیمه حتی مانمیدونستیم خواهرم رفت به یه موسسه کمک کنه رییسش فهمید از عکس بابام 

اونجا بهمون گفت.هنوز که هنوزه هم کسی نمیدونه.

عزیزم راست و دروغیش  رو که واقعا خدا داند  ولی گاهی تق بعضی چیزها درمیاد انگار خدا میخواد ...

منم وقتی بی بی سی ازکسی بدش بیاد حقیقتا یکم از اون خوشم میاد البته نه صددرصد.ولی شک میکنم.

اخه تو شهرِ ما یه اتفاقی افتاد اونم جلو چشم دویست نفر بعد بی بی سی گفتش اما انچنان دروغی گفت صدبرابرشو به شکل فجیعی گفت.نمیدونم واقعا تمام مردم شهرو بلانسبت خر فرض کرد که همچین کاری کرد. دهنِ هرکدوم از همشهریامون که اونجا بودن و بی بی سی گوش دادن باز موند.

شاید بگی اخبار خودمونم همچین راست نمیگه 

من چون بی بی سی اتفاقی که جلو چشم خودم بود رو اینکارو کرد باهاش اینطور شدم 

اما اخبارخودمون چون جلوچشمم ندیدم  بیشتر قبولش دارم.

تاالان بهم ثابت نشده ریاکاره  .حرفاشو قبول دارم هنوز خودمم که گفتم احتمالِ لغزش اینجور ...

اره میدونم چی میگی درباره اینکه فردی ریاکار  هست یا نه  حتی اگه بی بی سی بگه من  تو دلم میگم معلوم نیست فقط‌شنونده  هستم 

من کلا اخبار خودمون رو قبول داشتم هر رو اخبار می دیدم تا ۲ سال پیش

بعدش دیدم روایت ها مختلفه حتی توی سایت های خودی

مثلا مشرق نیوز یا دیگر سایت ها 

بعدشم‌درباره اینکه خبرها جهت دار هستن هم‌مطلب خوندم 

گفتم نه اخبار اون وری ن این وری 

فقط اخبار علمی می بینم یا خبرهای کلی

دیگه بیزار شدم از هر چی خبره

2706