2733
2734
عنوان

برای بالا رفتن شخصیت چه کتاب هایی میخونید؟ ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتاب خوندن اطلاعاتت رو بالا میبره و خوبه 

ولی هیچوقت هیج چیزی ب آدم شخصیت نمیده   یعنی فک‌نکن یکی که ۵۰۰۰ جلو کتاب خوندن لزوما آدم با شخصیتی هست  

شخصیت آدمها در طول سالها شکل میگیره و به خیلی چیزها بستگی داره 

به خانواده به  آموزشش  و به خیلی چیزهای دیگه 

یک روند طولانی در طول زمان هست 

2728

بالاي ٤٠٠.٥٠٠ تا كتاب بوده ك خوندم... بعضياشونم معرفي كردم توو تاپيكاي كتابم عمري باشه بقيشم معرفب ميكنم با عكساشون

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740
بله البته خودش گفت دوستم بهم هدیه داده  گفت دوستش خیلی دست و دل باز بوده برو شنونده حرفهاش باش ...

دوست خوبم اشتباه متوجه شدی 

ایشون حرف دیگه ای زد

بقیه گفتن خانه سی میلیاردی. 

اینم خبرش

https://fararu.com/fa/news/453821/واکنش-پناهیان-به-ادعای-داشتن-خانه-میلیاردی

کتاب عقاید یک دلقک خوبه بخونم؟

اره عزيزم كتاب خوبيه من ٢ بار خوندمش دوسش داشتم اما از اون دسته كتابايي نبود ك پررنگ باشه برام(البته با توجه به شخيت من)

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
کتاب خوندن اطلاعاتت رو بالا میبره و خوبه  ولی هیچوقت هیج چیزی ب آدم شخصیت نمیده   یعنی فک ...

عزیزم تاثیر داره به هر حال با هر کتاب یه زندگی رو در درونت زندگی می‌کنی یه سری تجربه دستت میاد که بقیه ارزون بدستشون نیاوردن تو دیدت وسیع میشه پخته میشی  البته به شرطی که عمیق بخونی و عمیق گوش بدی .من منکر تاثیر محیط و خانواده نیستم که خیلی تاثیر گذاره ولی خدا بهمون عقل داره که درست و از نادرست تشخیص بدیم شاید یه رفتاری به نظر یکی خیلی غلط نباشه اما تو از زاویه بیرون میتونی درک کنی غلطه و انجامش ندی

بندگی کن تا که سلطانت کنند /تن رها کن تا همه جانت کنند .خداجونم بهم توفیق بندگی خودت رو بده همین و بس
دوست خوبم اشتباه متوجه شدی  ایشون حرف دیگه ای زد بقیه گفتن خانه سی میلیاردی.  اینم خبرش ...

چی بگم همه جا صداش دراومد  خب دیگه خیلی ها تو روز روشن  دزدی میکنن بعد میگن ما نبودیم  

این حرفهای بعد از لو رفتن رو هیجوقت باور نمیکنم 

2706