2733
2734
عنوان

دقت کردین یکی از دلایلی که نی نی سایت، سایت خوبیه عدم حضور اقایونه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 111 پست
😂😂😂😂⁦بزار تو حال خودش باشه

یا قمررررر

درخواست دوستی داد بهم

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

بیشتر به خاطر اینه که کسی از چیزی میپرسه همه نمیان تبلیغ کنند خوبه و فلانع.نظر واقعیشونو میگند

خسته شدیم از بس بلاگرا تبلیغ کردند و اصرار هم دارند که به صلاحمون دارند کار میکنند با پول های کلان تبلیغاتی

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا عزیزم دیدم زیادم دیدم ولی فکر کن سایت کلا مختلط بود و راجع به بارداری و بچه داری نبوذ اون م ...

درسته ولی فاجعه ی اصلی تو خصوصیه به نظرم

اینو منی میگم که اصلا مثل کاربرای اینجا فقط به خاطر مرد بودن توهین نمیکنم و به نظرم اگه انسان باشن میشه تبادل نظر کرد 

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
2738

اینجا ک مردای بیکار زیاد داریم و اکثرا هم ی مشت دروغگو ان..بماند اونایی ک باکاربری زن میان😑درخواست ها هم بسیار زیادن..فقط کافیه یکم ب روشون بخندی سریع پسرخاله میشن🤐😑

😂😂😂😂گرفتت

صلوات بفرست جن دور شه😂😂😂

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2706