2733
2734
عنوان

کیا خونشون رو باوجود سرامیک موکت کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 5260 بازدید | 107 پست
من از سرامیک متنفرم کی میگه زشته به نظرم قشنگ تر هم هست سرامیک برای آپارتمان های متراژ بالا خوبه نه ...

شما هم موکت داری؟اصلا همه اینارو ک بریزیم کنار اقا سردهههه چون اون خونه هم گرمایش از کف نداره بخاریه...من امشب واقعا ب این رسیدم خونه بابامو خالی کردیم رنگ بزنیم کفش موزاییکه بااینکه بخاری میسوزه انقدر سرد بود دم غروب یکم موکت بود پهن کردیم ک حداقل راحت راه بریم انقدر گرم شد ک نگوووو

شما هم موکت داری؟اصلا همه اینارو ک بریزیم کنار اقا سردهههه چون اون خونه هم گرمایش از کف نداره بخاریه ...

بله من از همون اول موکت کردم خیلی بهتر سرامیک همش دردسر فقط من فقط شاید ۳ روز خونم بی موکت بود تو زمستون و واقعا سرد وقتی راه میری 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله من از همون اول موکت کردم خیلی بهتر سرامیک همش دردسر فقط من فقط شاید ۳ روز خونم بی موکت بود تو زم ...

اره اگ گرمایش از کف نباشه یخ میزنی تازه با متراژ کوچیک یه وست مبل باید بچینی چهارتا مهمون زیادتر اومدن چیکار کنن؟باید سانس بندی کنیم😂

عزیزم شما موکتت چ مارک و طرح و رنگیه ؟؟و اینکه فرشت روش لیز نمیخوره؟