2737
2734

راضی هستین؟؟کسی نمیگه زشت شده؟؟پالاز موکت خوشگل بندازی و روش یه فرش کوچیک...نظرتون چیه؟

دلیلشم اینکه سرامیکا زشتن و سردن لیزم ک هست

سرامیک کردیم که موکت نکنیم

فقط وسط مبلا فرش هست بقیه خونه هیچی

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان من دیووونم کرده پالاز موکت انداخته ولی باز ب دل نمیشینه

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
2728

من به خاطر پسرم میخوام اینکارو بکنم 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

فک نمیکنم  زیاد جالب باشه

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2738

من فقط اتاقامو

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
سرامیک کردیم که موکت نکنیم فقط وسط میلا فرش هست بقیه خونه هیچی

اخه خونه سرامیکاش خیلی بده‌...نو هستااا...ولی شطرنجیه یه سرامیک کرم یکی قهوه ای...پذیزاییم کوجییک خیلی تنگ به چشم میاد ...

من وقتی بچم کوچیک بود سال اول چون چهار دستو پا راه میرفت و بعد که راه افتاد اولاش هی میوفتاد واسه همون موکت کردم ولی سال بعدش جمع کردم

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

موکت الرژی زاس وحشتناک

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من موکت کردم خیلیم دوست دارم ب بقیه چه مربوطه

رو سرامیک؟؟خونه ایندمون سرامیکه و زشته...حالا میخام ی فکری براش بکنم فک میکنم موکت بهترین گزینس چون کوچیکم هست مهمون اومدنی بتونم پتو بندازم اگ مبل کم اومد یا سفره پهن کنم رو سرامیک یا پارکت نشینن

2706