2737
2739
عنوان

دوران عقد وقتی شوهرتون میاد خونتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2556 بازدید | 70 پست
بله صد در صد.مگه ایشون روشون میشه جلو پدرتون سرشونو بندازن پشت سر شما بیان تو اتاق!!!! یا حتی پدرتون ...

آره آخه خونوادم اصلا اینجوری نیستن که یه کلام بگن میخای برو اتاق یا چیزی 

خیلی تو عذابیم 

چیکار کنم حالا

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها الان من مقصرم؟؟ من باید دعوتش میکردم میگفتم پاشو بیا اتاقم؟؟؟

بله 

نباید تنهاش میزاشتی یا بهش میگفتی من میرم تو هم بیا 

شاید پیش بابات خجالت کشیده 

شوهر من ک پیش بابام دستمم نمیگیره 

بچه ها الان من مقصرم؟؟ من باید دعوتش میکردم میگفتم پاشو بیا اتاقم؟؟؟

خب اره دیگه

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر💗💗💗💗💗💗💗💗💗اسمان مهو نگاهت گل من 💓💓💓💓  مانده تم چشم به راحت گل من    💓💓💓 💓    هرکجا هستیو باشی گل من💓💓💓   گویم که خدا پشت وپناهت گل من💗💗💗
2731

ما میرفتیم تو اتاق اصلا وقتی عقد بشه دیگه محرمه خب

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2738
خب شما که میدونی خانوادتون تعارف بهش نمیزنن که برو استراحت کن تو اتاق،خودشم که روش نمیشه تنها نباید ...

راست میگی خودم اشتباه کردم

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️

تجربه نکردم 

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               

وای دوران عقد این مسخره بازیا زیاده خجالت میکشن بگو عزیزم من فک میکردم اونجا راحتی پامیشی میای اتاقم فک نمیکردم پاشی بری

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

تو جمع بودیم 

بعضی مثلا ظهرا که همه میخوابیدن ماهم میرفتیم اتاق بعد که بیدارشدن می اومدیم بیرون

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀

پیش جمع بودیم فقط شبا و ظهر ها که میخوابیدیم تنها بودیم یا غروبا دوتایی میرفتیم بیرون 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
ما میرفتیم تو اتاق اصلا وقتی عقد بشه دیگه محرمه خب

دوستم صیغس خونه هم میمونن رابطم دارن تازه اسفندمیخوان عقد کنن بابام اینا اصن صیغه قبول ندارن اصلا

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706