2733
2739

حالا گلم شما به دنیا اومدی اما ما الان به کسانی که وضع مالی خوبی ندارن و نمیتونند آینده بچه رو فراهم کنند یا کسانی که اعصاب ندارن میگیم بچه نیار میگه دلم میخواد اونم ۳ ۴ تا 😑😑😑

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من این رازو بابام برام گفت 😂😂 مامانمم کلی دعواش کرد چرا گفتی بهش ....

🤣🤣🤣

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 اگه بگه ناخواسته بودی حسابی خیط ...

من گفتم بهم گفت مامانم😁 تازه کلیم تلاش در سقطم داشته

تاج کبیر💙💙تاج دوستاره⭐⭐تاج باغیرت💙💙
هر موقع فکر گفتنش رو کردید فکر کن بچت اینجوری بهت بگه

عزیزم من از رو بی فکری بچه نمیارم حساب همه جا رو میکنم بعد یه بچه میارم نه این که به صرف اینکه عاشق مادر شدنم یه بچه دیگه رو بدبخت کنم

2738

خیر حق ندارین، اگر قبل از دنیا اومدن نظرتونو گفته بودین و ایشون بر خلاف نظر شما رفتار کرده بودن، اون موقع حق داشتین 😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
واقعا گاهی تحملم سر میاد

زندگی پستی و بلندی زیاد داره

منی که ۳۸سال دارم بارها بارها به این رسیدم که کاش دنیا نمی آمدم.....اما میگذره 

هنر زندگی کردن مقاوم بودن هست  نه فقط زندگی کردن

در ضمن دل مادرت رو نشکن همینطوری غصه تو ناراحتش میکنه فکر نکن متوجه نمیشه...بیشتر دلش رو نشکن

😂😂😂

🤣🤣🤣🥴

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
😂😂😂😂 چندتا بچه این؟ خواهرت چندسالشه؟ 

3 تا...

١٨ سالشه...

هر وقت از درس خوندن خسته میشه,هر وقت حسابش شارژ نیست,هر وقت چیزی میخواد براش نمیخره دیگه شروع میکنه

بابامم میگه والا ما رو فقط به دنیا آوردن بعدش دیگه خودمون دست و پا زدیم بزرگ شدیم😅

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
وضع مالیمون خوبه، روحی داغون

مسئله مهم تر که خیلی ها رعایت نمی کنند طرف شوهرش معتاد میگه بچه بیارم باباش ترک میکنه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بزار فكر كنم

اگه بچه من ك با كلي بدبختي و ذوق باردار شدم و قراره زندگيمو بريزم ب پاش همچين حرفي بهم بزنه

نه حق نداره حاامال😒😒

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706