2733
2734
عنوان

چالوس

209 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها من برای یه سفر کاری باید برم مازندران ولی دوس ندارم هتل برم بنظرتون الانم توی چالوس یا خود مازندران ویلا اجاره میدن؟بخاطر شرایط میگم

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...

ویلا پره

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هتل ک تمیز تر از ویلا اجاره ایه. حداقل ی هتل خوب برو ک ب تمیزیش اطمینان باشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
ویلا پره

جدی؟خداروشکر هتل زیاد راحت نیستم همش حس میکنم صدامو اتاق بغلیا میشنون یا تو راهرو میره صدا 

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
هتل ک تمیز تر از ویلا اجاره ایه. حداقل ی هتل خوب برو ک ب تمیزیش اطمینان باشه

بخاطر تمیزی نه صرفا بخاطر اینکه دربست هست راحت ترم هتل حس میکنم صدامو بغلیا یا ادمای تو راهرو میشنون 

جدی؟خداروشکر هتل زیاد راحت نیستم همش حس میکنم صدامو اتاق بغلیا میشنون یا تو راهرو میره صدا 

مگه خودت تنها نمیری ؟دیگه صدای چی؟

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
بخاطر تمیزی نه صرفا بخاطر اینکه دربست هست راحت ترم هتل حس میکنم صدامو بغلیا یا ادمای تو راهرو میشنون ...

نه. ما این همه هتل رفتیم صدای کسی نمیاد کلا. مگه مسافرخانه باشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
مگه خودت تنها نمیری ؟دیگه صدای چی؟

نه همسرمم همراهم میاد چون باید سه روز بمونم😥تاحالا مازندران نرفتم بخاطر همین مضطربم