2737
2739

خونت کجاست

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شمابرای کرج هستید. من دلم خیلی میخادبرم کوی نورواسه اونجاد لم پرمیز نه. میریدشما

تا حالا نرفتم  تازه اومدیم کرج

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
من هرروز از کرج میرفتم قزوین گاعی سرویس گاهی از اتوبان سوار میشدم ماشین شخصی کاهیم تیکه تیکه تاکسی ...

چه قدر هزینه میکردی

2738
باغستان تازه اومدیم کرج رشته من و پیام نور کرج نداره مجبورم برم پیام نور هشتگرد 

یکی بری حصارک از آنجا هشتگرد

یکی برو گلشهر ایستگاه مترو از آنجا هم قطار داره هم تاکسی اصلا هم معطلی نداره

خیلی وقتی نرفتم نرخ کرایه رو ندارم

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
یکی بری حصارک از آنجا هشتگرد یکی برو گلشهر ایستگاه مترو از آنجا هم قطار داره هم تاکسی اصلا هم معطلی ...

تا مترو رو میدونم من زمان برام مهمه آخه کلاس ها ساعت ۸ هست میخوام بدونم از هشتگرد تا دانشگاه چقدر راه هست

تا مترو رو میدونم من زمان برام مهمه آخه کلاس ها ساعت ۸ هست میخوام بدونم از هشتگرد تا دانشگاه چقدر را ...

دانشگاه همین اول هشتگرده از کرج تا آنجا بیست دقیقه تا نیم ساعته

2706