2733
2739

این ماجرا مال دو سه سال پیشه....الان تو یه تاپیک یادم افتاد گفتم تعریف کنم همه بخندیم

محله ای که ما میشینیم اکثرااز قدیم هستن و همه هم رو چندین ساله میشناسن....همسایه روبروییمون یه پیرزن بود خدابیامرز حق آب و گل داشت تو محل.یه روز دیدم صدا جیغ و داد دخترش میاد...فهمیدپم فوت شده.حاضر شدم برم خونشون دیدم یکی دیگه از همسایه ها که مسن بود و همصحبت همون خانوم نشسته دم در خونشون....فکر کردم شوکه شده...رفتم جلو سلام کردم گفتم فکر کنم فلانی فوت شده‌‌....با یه افسوسی سر تکون داد گفت آره....با یه آه کشدار......گفتم نمیاین خونشون؟؟؟؟ فکر میکنید چی گفت؟؟؟؟؟؟؟ گفت نه منتظرم ماشین بیاد ازش فلفل دلمه بخرم😯😯😯😯😯😯😯

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
وای مث اون کلیپه که شوهرش رفته بود مرغ بخره تصادف کرده  به زنه می‌گفتن چیکار می‌کنی می گفت شای ...

دقیقا منم یاد همون افتادم😄😄😄😄😄😄

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2738
🤣🤣

استیکرت نمیاد برام....چند تا ضربدره فقط

چندروز پیش تشیع یک بنده خدایی بودم ،پسرش زن وبچه داره موقع تدفین میگفت این ظرف آب رو الان باید بریزن تو قبر؟بعد مردا گفتن نه میریزن رو خاک ،بنده خدا نمیدونست

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چندروز پیش تشیع یک بنده خدایی بودم ،پسرش زن وبچه داره موقع تدفین میگفت این ظرف آب رو الان باید بریزن ...

آخی.....شاید شوکه شده.....خدا رحمتشون کنه

نمیدونم این که میگم برا شمام خنده داره یا نه

مادر بزرگم بخاطر عمل رحم برای سومین بار ،امبولی کرد و فوت شد ،بعد دو دفعه قبلش بخاطر کار سنگین بعد عمل بخیه هاش باز میشد و مجبور میشد دوباره عمل کنه

بعد عمم تو مراسمش گریه میکرد و میگفت مامان من روزی ده بار میومدم خونتون تو برام در رو باز میکردی حالا کی برام درو باز کنه ...فامیلا مادربزرگمم میگفتن اینقد. درو باز کرد مُرد،،،همه ی اینا رو با حال گریه میگفتن خیلی خنده داشت اون موقع

گفته بودی درد دل کن گاه با هم صحبتی..‌. کو رفیق راز داری؟ کو دل پر طاقتی؟
چندروز پیش تشیع یک بنده خدایی بودم ،پسرش زن وبچه داره موقع تدفین میگفت این ظرف آب رو الان باید بریزن ...

خدا به هیچ کی نشون نده انشاالله

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706