2737
2739

سلام

دکتر محمدرضا جعفری متخصص مغز و اعصاب که خیابان طیب هستند کسی رفته ؟ خوبن یا نه؟

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 

اگه میخوای برا بچه بری برو پیش دکتر محمد رضا پارسا اون عالیه ،اگه برا بزرگساله من حالا حضور ذهن ندارم

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
اگه میخوای برا بچه بری برو پیش دکتر محمد رضا پارسا اون عالیه ،اگه برا بزرگساله من حالا حضور ذهن ندار ...

برای خودم . ۲۸ سالمه

دکتر مغز و اعصاب عالی میخوام

پیش چند نفر رفتم تشخیص درست ندادن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه میخوای برا بچه بری برو پیش دکتر محمد رضا پارسا اون عالیه ،اگه برا بزرگساله من حالا حضور ذهن ندار ...

تخصصش چیه؟

فرزندم مریضه لطفا براش دعا کنید خیلی شرایطم سخته...ورود آقا به تاپیکهام ممنوع باتشکر
2728
برای خودم . ۲۸ سالمه دکتر مغز و اعصاب عالی میخوام پیش چند نفر رفتم تشخیص درست ندادن 

آها من خودم پیش خیلی ها رفتم الان یادم نیست دقیق ،تو نت یه سرچ بزن وبرو نظر های بیماران رو بخون ببین کدوم خوبه

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
تخصصش چیه؟

فوق تخصص مغز و اعصاب 

آها من خودم پیش خیلی ها رفتم الان یادم نیست دقیق ،تو نت یه سرچ بزن وبرو نظر های بیماران رو بخون ببین ...

بله سرچ کردنو ک میدونم میخام یه پزشک خوب باشه خسته شدم از بس رفتم و ناامید برگشتم همش استرس و پول ویزیت و خستگی تو این کرونا با ترس و لرز 😔😔😔

بله سرچ کردنو ک میدونم میخام یه پزشک خوب باشه خسته شدم از بس رفتم و ناامید برگشتم همش استرس و پول وی ...

الهی بمیرم مشکلت چیه عزیزم

2738
خدانکنه ،،  عفونت مغزی که تشخیص نمیدن تو عکسا و ... معلوم نیس خیلی حالم بده

درکت میکنم چی میگی ،رفتی بیمارستان صدوقی؟!می‌دونی کجاست دیگه،اونجا هم دکتراش خوبن زیاد هم داره 

درکت میکنم چی میگی ،رفتی بیمارستان صدوقی؟!می‌دونی کجاست دیگه،اونجا هم دکتراش خوبن زیاد هم داره  

ممنون گلم نه صدوقی چند سال اخیر زیاد رفتم  خوب نیست

ممنون گلم نه صدوقی چند سال اخیر زیاد رفتم  خوب نیست

دکتر مسیح صبوری هم خوبه ،ببین خیابون حکیم نظامی ،صمت خیابون محتشم کاشانی دست راست یه ۲۰۰متر جلوتر اونجاست مطبش ،حالا دقیق نمی‌دونم کی بازه ،نوبت اینترنتی هم فکر کنم بده

دکتر مسیح صبوری هم خوبه ،ببین خیابون حکیم نظامی ،صمت خیابون محتشم کاشانی دست راست یه ۲۰۰متر جلوتر او ...

ممنون گلی

2706