2737
2734
عنوان

آیا نی نی 42 روزه ام سرماخورده؟

535 بازدید | 7 پست
سلام به همه میشه کمکم کنید؟
دختر من دیشب یکهو بیقرار شد و هی جیغ زد نمیدونم چش بود مجبور شدم بهش استامینوفن و هیدروکسی زین بدم
دخترم تا پوشکش رو عوض میکنم عطسه میکنه تو خونه هم با اینکه پوشاندمش عطسه میکنه نصفه شبها هم بینیش میگیره - یعنی سرما خورده؟
چیکار کنم خوب بشه- خیلی حساسه
سلام مهسا جان عطسه و گرفتگی بینی برای نوزادها کاملا طبیعیه سعی کن کمتر تو خونه بپوشونی و ترجیا تو اتاقی که میخوابه بخور سرد باشه. حتما از شیر خودت بهش بده چون شیر مادر بهترین آنتی بیوتیکه. احتمالا بلد نیستی بینی اش را تخلیه کنی. توی هر سوراخ بینی اش 1 تا 2 قطره کلریدسدیم1% بچکان بعد سریعا بعد باید بچه را برگردونی مثل حالتی که آروق بچه را میگیری هرچی تو بینی اش هست تخلیه میشه. و با دستمال کاغذی لطیف باید حالت فیتیله درست کنی و باهاش بینی کوچولو را تخلیه کنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عسل جان اگر کم بپوشانمش عطسه میکنه آیا این طبیعیه؟از عطسه اش نترسم؟ پس چرا بی قرار بود؟
قطره براش میریزم اما برش نمیگردونم- یعنی باید دمرش کنم؟قطره اش هم 65/0 هست
بخور گرم نمیشه؟
2728
2738