2733
2739

الان يه دختريو تو اينستا ديدم چ ديبا بود با خودم مقاييس كردم سفيد سفيد بود 

دوستان كيل دوس دارن بينيشونو عمل كنن نميتونن يا كاشت كنن؟

كاربران ني ني سايت مثل خانواده من بجز اونا كسيو ندارم♥️💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سارینا بخدا تو خوشگلی اینقد بقیه رو باخودت مقایسه نکن

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2728

وجدانن دقت کنید چی می نویسید...

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 

سارینا فقط برو😄😄😄😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738

عزیزم همونجوری که تو حسرت سفید بودنو میخوره اونا هم پوست سبزه و رنگ دار دوست دارن فکر کردی برای چی این همه پول میدن برنز کنن 

من خودم ازین سفید بلوریام ولی واقعااا پوست سبزه دوست دارم 

یه بارم رفتم افتاب گرفتم تاول زدم 

سلام سارینا

خوبی سارینا

چشات خوبن سارینا؟ سلام منو بهشون برسون سارینا 

بخدا خوشگلی سارینا 

همه قرار نیست مثل هم باشن سارینا هرکس زیبایی خودشو داره سارینا 

خدانگهدار سارینا

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙