2733
2739
عنوان

قیافم شبیه بدبخت بیچاره ها شده

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لپا اویزون چشما بی فروغ صورت پف دار رنگ و رو پریده

عزیزم بیخیال دنیا مگ چقد زنده ایم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
پاشو دوش بگیر . عطر بزن. آرایش کن . بگو و بخند با خانواده ت . این روزا اگر غصه بخوری باختی‌ . انشالل ...

سرمو شنبلیله زدم ک برم حموم اتاقمم یکم مرتب کردم ولی بازم حالم خوب نشد نمیدونم این منبع عظیم انرژی منفی از کجا میاد

یه روزی به همه ی اهدافم میرسم.میگی نه؟؟ بشین و نگاه کن
2728
من سه شنبه عمل باز دیسک داشتم یه عذابی کشیدم شدم نصف هنوزم از درد مینالم شدم شبیه جن مطمئننا از من ب ...

عه عزیزم ایشاالاه خوب میشی میشه از دیسکت توضیح بدی؟مهره هات چه مشگلی داشت چن وقته دسک داشتی؟منم تازه یه ماهه از درد شدید میمردم نوار عصب انجام دادن گفتن دیسکه ام‌ار ای ترسیدم‌تو‌این کرونا برم هی این دکتر اون‌دکتر فعلا خونم 

خدایا شکرت واسه سلامتی و ارامشی که داریم🥰
من سه شنبه عمل باز دیسک داشتم یه عذابی کشیدم شدم نصف هنوزم از درد مینالم شدم شبیه جن مطمئننا از من ب ...

ن از تو بدتر نیستم😐😂

البته منم پریودم

2738
سرمو شنبلیله زدم ک برم حموم اتاقمم یکم مرتب کردم ولی بازم حالم خوب نشد نمیدونم این منبع عظیم انرژی م ...

به خودت نگو بدبخت وو بیچاره . خودت باید حال خودتو خوب کنی

میشه برای خوشبختی کامل دو تا داداشام صلوات بفرستی؟ انشاالله خودتم که الان داری میخونی حاجت بگیری.
تو این اوضاع حال هیچ کس خوب نیست هرکدوم یه جور درگیره بدبختیامونیم منم نیلی شکسته شدم واقعا ار انرژی ...

باز خوبه اون هست باهاش حرف بزنی منک هیچکیو ندارم

عکس لطفا 😁😁

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

منم امینجورم البته یه عمل کردم برا اونا اصلا چشام گو و سیاه شده دورش همش بی روحم خیلی بدهه

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2706