2737
2734
عنوان

معجزه خدا رو دیدم امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 3954 بازدید | 108 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا دخترا همش فکر ازدواجن 🤔

در اشتباهی بزرگوار شما فقط این فکر  دخترارو بیشتر توجه میکنی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2731

عزیزم انشالله شما هم شریک زندگیتو پیدا میکنی و خوشبخت میشی. ولی کاش نگی بی شوهری. حداقل بگو بی همدمی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
عزیزم خواهرم ۴۰سالشه من ۳۵ جسمی روحی اجتماعی تحت فشاریم

گلم ختم۷یس شیخ نخودکی(ره)رو بخون محالههه ازدواج نکنی🤩😍بی بروبرگرد نتیجه میگری تو نت بزن میاد

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2738

عزیزم اون شانس داشته دلیل نمیشه همه شانس داشته باشن😑

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
ان شاالله بخدا همین امروز چقد گریه کردم و غصه نیش وکنایه دوستامو خوردم الان اینو شنیدم دلم اروم شد ب ...

از خونه بیرون میری که کسی ببینتت؟ یا همش تو خونه ای؟ 

میشه برای خوشبختی کامل دو تا داداشام صلوات بفرستی؟ انشاالله خودتم که الان داری میخونی حاجت بگیری.

هرکی حاجت داره بیادتاپیک اخرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

عزیزم ان شالله خدا همسر خوب و مهربون و بااخلاق نصیبت کنه 

نماز استغاثه به حضرب زهرا سلام الله علیها بخونید ان شالله حل میشه

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…

هنوز قسمتت نشده خیالت راحت وگرنه خدا بنده اشو ن تنها خلق میکنه ن تنهامیذاره.بقول خالم دختر نکنه بختتو بستن😂کافیه بفهمه یکی ۲۵رو رد کرده و مجرده میگ شک ندارم بختشو بستن😥

برای شادی روح مامانم ی صلوات میفرستید؟😞
منم تو بحرانم

هممون تو بحرانیم😪

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2706