2737
2734
عنوان

دعواهای مادرشوهری خواهر شوهری نی نی سایت 🤔🤔🤔نظرتونو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 61 پست
نه اشتباه نکنین درسته همه از نظر خودشون خانواده شوهر خوبین ولی خانواده شوهر خودشون بدن ولی بخدا من ...

بله ماهم مامانمینا باعروساشون هیچکاری ندارن ولی عروساشون اصلا احترام نمیذارن به مادربزرگم اصلا خوب نیستن ولی خانواده شوهر خودم خیلی خوبن خدایی هستن آدمای خوب ولی خب بیشتریا عروسو اذیت میکنن کم هستن اونایی که کاری نداشته باشن 

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
می دونی چون ذاتشون پرتوقع  و حالا چون اینجوری هستند چه فرقی داره هم باخانواده شوهرشون مشکل دار ...

دخترخالم که چوب بدذاتیشو خورد بنده خداها رو سریلدا  به جون هم انداخت 

عروس و دومادن تو عقدن بعد سال دوم سوم هستن دختره گفته بریم خونه پدربزرگم اول بعد پسره هم حالا به هر دلیلی قبول کرده بعد دخترخالم پیغام داده بابات واجب تره یا پدربزرگ زنت ؟این دوتا دعواشون شده بعد عروسه تو گوشی پسره دیده پیغامو که خواهره پرش کرده 

ببین شاید واقعا پسره مجبور بوده بره و به صلاح رابطش رفتار کرده دخترخالم نخود شده بود 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فکر میکردم که الان که مشکلات زندگی زیاد شده هر کس درگیر زندگی خودشه دیگه بحثای جاری خواهرشوهری وا ...

نه عزیزم زندگی هرچقدم سخت بشه وقتی شما عروس یه خانواده تُرک هستی و باهاشون تو یه ساختمونی توقعات بیجایی ازت دارن که اکر براورده نکنی واقعا تو زندگیت آتیش میندازن شوهر من هر وقت تنهایی میره خونه ننش هی بهش غر میزنن زنت چرا نیومد چرا هر روز نمیاد چرا فلان نمیکنه 

تو این یه سالی که اینجا بودم یک بار بدون اینکه بهشون بگم‌رفتم خونه مامانم اونو هنوزم‌میگن و معتقدن وقتی من بهشون نمیگم پس عروس بدی ام داستانایی دارم فقط رفت و امدمو کم کم کردم چون اعصابم نمیکشه با پسرشون هرجقد میخوان در ارتباط باشن من حوصلشونو ندارم همینکه باهاشون یجام خودش بسه برا هفت پشتم

همه که مثل شما نیستن عزیزم از تاپیکا مشخصه که عروسهای بدخواه و... متاسفانه بیشترن

عزیزم من بخدا نمیگم ادم خوبیم

شاید واقعا عروس بدی ام

ولی حداقل یه خصلت خوبم اینه حسادت ندارم اصلا هرچقوم شوهرم صبح تا شب خونه مامانش باشه یا براشون کاری انجام بده یا براشون خرج کنه بخدا کاری ندارم و دخالت نمیکنم

فقط شاید بدی من این باشه که خب دوس ندارم باهاشون رفت و امد کنم

دوس ندارم تو زندگیم دخالت کنن و پشتم به شوهرم بگن همین

اصلنم توان برطرف کردن توقعاتشونو ندارم

2731
دخترخالم که چوب بدذاتیشو خورد بنده خداها رو سر بلدا به جون هم انداخت  عروس و دومادن تو عقدن بع ...

حالا عروس واقعا می تون با چنین خواهرشوهری خوب باشه؟ 

بخشش یه بار دوبار یه جا آدم خسته میشه و فکر کنم همین دختر خاله شما بعدا می گه عروس من از داداشم جدا کرد بازم اشتباه کارش نمی بین عروس بد می دونند

بله ماهم مامانمینا باعروساشون هیچکاری ندارن ولی عروساشون اصلا احترام نمیذارن به مادربزرگم اصلا خوب ن ...

عزیزم درسته

منظورت از اینکه عروساتون احترام نمیزارن چیه؟ینی چجورین چیکار‌میکنن یا چه کاری که باید بکنن رو نمیکنن

عزیزم من بخدا نمیگم ادم خوبیم شاید واقعا عروس بدی ام ولی حداقل یه خصلت خوبم اینه حسادت ندارم اصلا ...

خب میگم که کاش همه مثل شما بودن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
حالا عروس واقعا می تون با چنین خواهرشوهری خوب باشه؟  بخشش یه بار دوبار یه جا آدم خسته میشه و ف ...

عروسه با سیاسته خوب بلده چطور بسوزونتشون حقه خالم و دخترخالمه حریفشون فقط خودشه 

الانم دختره باهاشون در طاهر خوبه حقم داره خالم و دخترخالم بد هستن حسووود وحشتناکن این پسره هم ته تغاریه و احترام بزار اینها هم توهم ورداشتن که میتونن دخالت کنن در صورتی که عروس اولیه رو جرات دخالت ندارن چون اون یکی پسرخالم رو نمیده به خالم اینها وگرنه سوارش میشدن

2740
عزیزم درسته منظورت از اینکه عروساتون احترام نمیزارن چیه؟ینی چجورین چیکار‌میکنن یا چه کاری که باید ب ...

مادر بزرگم اصلا توقع نداره از عروساشون ولی وقتی میرن شهرستان اصلا هیچ کمکی نمیکنن مثل پادشاها فقط میشینن سرسفره میخورن خب مادربزرگمم پیره دیگه بعدش که تو شهرستانمون برا خودشون یه خونه ساختن هروقت میرن اونجا واسه غذا میرن خونه مادربزرگم و برمیگردن خونه خودشون خب اون بنده خدا پیره دیگه حداقل واسه غذا میرن باید کمکش کنن دیگه یا اونیکی زنداییم مای بیبی های بچشو پرت کرده بود تو حموم مادربزرگم جمع کرد کلا عوض اینکه کمکش کنن براش کار درست میکنن درحالیکه واقعا خاله هام یا مادربزرگم هیچکاری باهوشن ندارن

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
خب میگم که کاش همه مثل شما بودن

شما باور کن اگرم‌همه مثل من بودن خانواده شوهر بدتر سواری میگرفتن

الان چون من کاری با روابط اینا ندارم همه چیشونو ازم قایم میکنن شوهر من یه کار بزرگی میخواد بکنه اونا خبر دارن ولی من ندارم

در این حد کوتاه اومدم

ولی میگم ایرادی نداره فقط با من‌کاری نداشته باشن

بخدا آرزومه از اینجا دربیام مستقل شم احترامات بینمون از بین نره و زود بچه دار شم

شما باور کن اگرم‌همه مثل من بودن خانواده شوهر بدتر سواری میگرفتن الان چون من کاری با روابط اینا ندا ...

با احترام مخالفم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
عروسه با سیاسته خوب بلده چطور بسوزونتشون حقه خالم و دخترخالمه حریفشون فقط خودشه  الانم دختره ب ...

مرد رفتارش خیلی مهم تو روابط

من خواهرشوهرم الان با کل خانواده همسرش تقریبا قطع ارتباط کرده 

گاهی واقعا دوست دارم این کار کنم ولی چون همسرم خانواده اش دوست داره دلم نمی یاد و خوبی می کنم جلو حرفاشون سکوت می کنم  ولی نتیجه اش شده می گن‌تو بدی هر کاری کردیم حقت بوده خوبی کردی چون ما خوبیم و چقدر این حرف دلم می سوزون در حالی که من اگر کوچکترین بی احترامی می کردم به خانواده همسرم الان همسرم‌حق به من نمی داد که

مادر بزرگم اصلا توقع نداره از عروساشون ولی وقتی میرن شهرستان اصلا هیچ کمکی نمیکنن مثل پادشاها فقط می ...

اره حق با شماست دیگه عروس این مدلی ندیده بودم اینجوری شخصیت خودشون رو پایین میارن خب کارای خودشون رو حداقل بکنن نکنه انتظار دارن مادربزرگت بره دستشویی ک.ونشونم بشوره

مرد رفتارش خیلی مهم تو روابط من خواهرشوهرم الان با کل خانواده همسرش تقریبا قطع ارتباط کرده  گ ...

درسته رفتار مرد مهمه که باعث میشه خانوادش به زنش حرف بزنن یا نزنن

با احترام مخالفم

خانواده شوهر من اینجورین

شاید بخاطر اینه که ذهنیتم راجع به همه خانواده شوهرا اینجوری شده

آخه نمیدونی سر چه مسائل کوچیک و بی اهمیت و بچگانه زندگیمو بارها جهنم‌ کردن

ولی چون خودشون فکر میکنن خیلی خوبن منم نمیتونم حرفی بزنم فقط روابطمو کمرنگ کردم با پسرشون هرچقد میخوان درتعامل باشن

با اینکه پشت من به شوهرم‌میگن وقتی نیستم،ولی باز میگم عب نداره بره اونام‌بگن من دایورت میکنم

2706