2703
2553

خیلی از خانوما با اینکه خودشون خواهر شوهر مادر شوهر دارنو از اون طرف دخالتاشونو میبینن بازم تو زندگی عروس و برادرشون دخالت میکنن.😁

مثلا زندایی من ی بار با خالم بحث کرد سر اینکه چرا دخالت میکنه تو زندگیشونو به اون چه که چه قدر پول رنگ مو شده که البته خالم مقصر بودو ما بهش گفتیم چی کار داری نظر میدی که اینطور حرفی بشنوی بعد .برادر زنداییم  میخواست واسه فیلم برداری فرمالیته کلیپش ی گروه فیلم برداری از تهران بیاره که زنداییم جلو خودم زنگ زد مخ برادرشو زد که چه کاریه چرا اینقدر پول حروم میکنی 😁😁و داداشه و زنشم دعواشون شده بود 🥴خب زندایی عزیز شما خودت از دخالت مینالیدی الان خودت چرا این حرفو زدی 🥴🥴🥴

اینجا همه عروس و خانواده شوهرخیلی خوبین که گرفتار قوم الظالمین شدن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

😀😀😀😀چ باحال

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حالا حرف شما درسته...اما من زن های بی چاک و دهن و سطح پایینی تو سایت دیدم ک همیشه نالان از شوهر و خانواده شوهر بودن...تو برخورد باهاشون تازه فهمیدم شوهر و خانواده شوهر حق دارن اینو قاطی ادمیزاد نمیارن...ینی میخوام بگم خودمونم مقصریم ک شخصیت نداریم

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

درصد بالایی از این تاپیک ها نتیجه ی وجود یک مرد دهن بینه. وگرنه مرد اگع مرد باشه قلم میکنه زبونی ک موش بدوئونه توو زندگیشونو

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

یا شوهر خالم رفته بود ی صندوق پرتقال خریده بود بیشترشو داده بود به مادرشو یکم ته صندوق رواورده بود خونه مادربزرگم کلی غر غر کرد که اونا خودشون پول دارن چرا برده براشون 😁😁

بعد از دست یکی از داییام ناراحت شد که چرا رفته باغ دوستش لیمو گیرش اومده واسه من نیاورده و همشو داده به زنش 🤣🤣

اکثرا اینجورین هرکی خودشو میبینه.میگن یه زنه تعریف میکرده که دامادمون خیلیی خوبه دخترم هرجا بخواد میره هرچی بخوادشوهرش میخره غذا نمیپزه شوهرش میاد یچیزی درست میکنه ولی هرچقدر دامادم خوبه عروسم خیلی بده صبح تاشب بیرونه یدونه غذا نمیپزه واسه پسرم همش ولخرجی میکنه

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2714

تو‌واقعیت  نمونش دخترخاله خودم مثلا یه دختر امروزیه 

خودش با خواهرشوهرش کارد و‌پنیر بود خدایی واسه اولین بار خواهر شوهر بی گناه میدیدم 😅از اونور خودش اشک زن داداششو در اورد 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما
اینجا همه عروس و خانواده شوهرخیلی خوبین که گرفتار قوم الظالمین شدن

نه اشتباه نکنین

درسته همه از نظر خودشون خانواده شوهر خوبین ولی خانواده شوهر خودشون بدن

ولی بخدا من و مامانم انقدر حد خودمونو میدونیم و با کسی کاری نداریم که از کارای خانواده شوهر ناراحت میشیم

الان مامان من خواهرشوهر دو تا عروسه سالی یه بار شاید خونشون بره و اینکه وقتی میره خونه مامانبزرگم به مامانبزرگم‌میگه نمیخواد زنداداش رو صدا کنی بزار راحت باشه قرار نیست چون من اومدم زندگیشو ول کنه بیاد بحاطر من اگرم‌میحوابه چیزی بهش نگو شاید شب دیر خوابیده

من خودمم به مامانم خاله هام و ماملنبزرگم میگم کاری با عروس نداشته باشین دخالت نکنین

ولی خب خودم با مادرشوهر یجا میشینم و توقع دارن بی اطلاعشون هیچ جا نرم و این اذیتای منه

من خواهرشوهرم دقیقا جلو من از خانواده همسرش بد می گه درصورتی که دلایلی که می گه خودشون بدتر کردند همون کار 

حالا اون هیچی می گه خیلی شانس اوردی ما اینجوری هستیم و کاری بهتون نداریم و بهترین خانواده همسر هستم و به خدا این با اعتماد به نفس کامل  می گه🤐

و سر همین کلی با همسرم دعواش میشه که خواهرت واقعا اگر ازین رفتارا ناراحتند واقعا رفتار خودشون  یادشان نمی یاد ؟؟ آخه حداقل جلو من نگن 

فکرمی کردم فقط خواهر شوهر های من عجیبند😂

البته من خودم نه داداش دارم نه خواهر پس نمی دونم خودم چه جوری می شدم  واقعا ولی حداقل نمی ذاشتم ناراحتی خودم زن داداشم بکشه 

نه اشتباه نکنین درسته همه از نظر خودشون خانواده شوهر خوبین ولی خانواده شوهر خودشون بدن ولی بخدا من ...

من فکر میکردم که الان که مشکلات زندگی زیاد شده هر کس درگیر زندگی خودشه دیگه بحثای جاری خواهرشوهری واسه قدیمه ولی اینجا دیدم که‌ متاسفانه خیلیا به عروس سخت میگیرنو دخالت میکنن یا از اون طرف عروسایی که دیگه میخوان کلا روابط مادر پسری رو قطع کنن کلا 

نه اشتباه نکنین درسته همه از نظر خودشون خانواده شوهر خوبین ولی خانواده شوهر خودشون بدن ولی بخدا من ...

همه که مثل شما نیستن عزیزم از تاپیکا مشخصه که عروسهای بدخواه و... متاسفانه بیشترن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
تو‌واقعیت  نمونش دخترخاله خودم مثلا یه دختر امروزیه   خودش با خواهرشوهرش کارد و‌پنیر ...

می دونی چون ذاتشون پرتوقع 

و حالا چون اینجوری هستند چه فرقی داره هم باخانواده شوهرشون مشکل دارند هم عروس 

اخرشم خودشون بی نقصند بقیه بدند 

می دونی چون ذاتشون پرتوقع  و حالا چون اینجوری هستند چه فرقی داره هم باخانواده شوهرشون مشکل دار ...

اره مشکل از شخصیته اگه ادم حسود و پر توقعی باشه ربطی نداره عروس باشه یا خواهر شوهر تو هر دو جایگا بده 

2706