2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بی پوله فقط. مستاجریم وقتش تمومه دیگه 

اعصابم خورده.

اینقدرم زحمتکشه که دلم‌نمیاد دعوا کنم. تحصیلاتم داره ولی کارش به زحمت و حقوقش نمیارزه😭😭

زمان ب عقب برمیگشت حتما با یه پولدار ازدواج میکردم  حتی  اگر پولداره بیسواد بود و قیافه نداشت حاضر بودم بخاطر پولاش زنش بشم

تو رو خدا دعا کن  خونه بخریم😍😎
بی پوله فقط. مستاجریم وقتش تمومه دیگه  اعصابم خورده. اینقدرم زحمتکشه که دلم‌نمیاد دعوا کنم. ت ...

من اول ازدواج اصلا راضی نبودم پشیمون بودم .خیلی غصه پول خوردم

ولی الان واقعا از همسرم راضی ام 

2738
بی پوله فقط. مستاجریم وقتش تمومه دیگه  اعصابم خورده. اینقدرم زحمتکشه که دلم‌نمیاد دعوا کنم. ت ...

خودت برو سرکار

زندگیتون پیشرفت میکنه

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

من راضی ام اگ ازدباج کنم😐

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992

من 

چون همسرم اصلا اهل منطق و صحبت نیست و به بلوغ فکری ازدواج نرسیده و درکی از زن و زندگی مشترک نداره 

منم خسته شدم...

دعام کنید دوستان. 

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است...
من اول ازدواج اصلا راضی نبودم پشیمون بودم .خیلی غصه پول خوردم ولی الان واقعا از همسرم راضی ام 

چه تغییری پیدا کرده که نظرت عوض شده؟ 

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است...
2706