2737
2739
عنوان

کسی سوالای حقوقی منو میتونه جواب بده ☹

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 68 پست
ببین خانمی که دوران عقده معمولا باکره است.خوب این خانم میتونه تمکین نکنه ولی نفقه دریافت کنه از طرفی ...

اگه مال معرفی بشه ب راحتی میتونه مهریه رو بگیره

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برادر زادم داره طلاق می گیره از دختر تو دوران عقد هستن .البته دختر دختر خوبی نبود بعد عقد فهمیدن .یواشکی با دوستاش خواهر زادم یه مدتی افتاد دونبال دختر فهمیدن دختر با یه پسری وارد رابطه شده هنوز طلاق نگرفته .ازش عکس وفیلم گرفتن یواشکی بعدم بردن به خانوادش نشون دادن .که اگه نیاد توافقی طلاق بگیر مهریه رو نبخشه  ابرو کل خاندان دختر می برن .الانم دیگه از ترس ابروریزی که دختر کرد .خودشون امدن گفتن مهریه نمی خوان .

2731
اگه دختر به هیچ عنوان جدا نشه چه🤔

گلم اگه تو عقد هستین نمیتونه تمکین بزنه ....بازم با وکیل مشورت کن ..... و شما مهریه و نفقه رو بزار اجرا..... وکیل داشته باش اگه پیامک تهدید برات فرستاد سریع اسکرین شات بگیر به دردت میخوره میدونی خیلیم به درد میخوره...... تنها باهاش بیرون نرو شاید نقشه ای داشته باشه....... و حتما برو پیش وکیل مشاوره بگیر .....طول می‌کشه ولی باید بده ...... اجازه بده بزرگتر ها که میدونن چی به چیه تصمیم بگیرن صبور باشین هیچ .....نمیکنه

اره به راحتی میتونه ولی باید یه مقداری از مهریه باشه تا اقا راضی باشه به طلاق الان پسرا گرگ شدن تاز ...

ب نظرم مهریه رو ک گرفت مرده مجبور میشه طلاق بده و نون خور اضافی نمیخواد چون باید نفقه بده

باید از این طریق اقدام کنه

طلاق هم نداد نداده استارتر مایل ب طلاق نیست فکر کنم

2740
ب نظرم مهریه رو ک گرفت مرده مجبور میشه طلاق بده و نون خور اضافی نمیخواد چون باید نفقه بده باید از ا ...

اوف نه بابا اونا کینه ایی میشن دخترو پیر میکنن.خودشون میرن ازدواج میکنن.مگه نفقه چقدره شاید 500هزار

اوف نه بابا اونا کینه ایی میشن دخترو پیر میکنن.خودشون میرن ازدواج میکنن.مگه نفقه چقدره شاید 500هزار

اینم برای ازدواج مجددش اذیت میکنه و مرده مجبور میشه برای حفظ زندگی دوم طلاق بده

ببین نباید در مقابل این جور ادما کوتاه اومد

اینم برای ازدواج مجددش اذیت میکنه و مرده مجبور میشه برای حفظ زندگی دوم طلاق بده ببین نباید در مقابل ...

من که شوهرم رفت ازدواج موقت کرد{ چون ازدواج موقت نه منزل میخاد نه اثاث و نه نفقه}  و جلوی چشمام رژه میرفتن تا عذابم بدن من هم جرعت نداشتم از طریق قانون ازش منزل و اثاث بخوام چون حق حبسم ازبین میرفت و باید تمکین عام و خاص میکردم در غیر این صورت ناشزه میشدم

پس چجوری یکی از دوستان گفتن میتونه ازدواج مجدد کنه

الان شما نگران ازدواج مجددی ؟؟؟؟؟اگه بدردت نمیخوره و خانواده درست حسابی نداره مگه مهمه ....بعد گلم مگه الکیه طرف یه لنگه پا است کدوم خانواده ای بهش زن میده ....بعد باید تکلیف مهریه تو رو مشخص کنه وگرنه میشی می یه قسط تپل براش هم نفقه ماهانه هم مهریه جدا ...... برای اون بدتره ..... مطمعن باش هیچی نمیشه ..... شما باید اینقدر محکم باشی که نگو.....بگو بگیر به درک خرج منم باید بدی ....و نفقه شکایت کیفری زندان داره اگه چند ماه نده برای اون بدتره شما وانده .......مشاور حقوقی هم برو ....خواهش میکنم به آدم های بی ارزش برگشت نزنین شما بعدش دوباره همینه شما جوانی و فراوان راه پیشرفت دارین

2706