2733
2739
عنوان

کسی سوالای حقوقی منو میتونه جواب بده ☹

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 68 پست
می‌دونم چی میگی من دادگاه رفتم میفهمم چقدر عذاب آوره .... ولی بازم از هیچی بهتره نه چرا اون راحت با ...

منم همین نطر رو دارم 👌👌👌

وقتی وکیل بگیری ده سال طول بکشه هم مهم نیست

باید حق رو گرفت ن اینکه باج بدی و آقا لطف کنه طلاق بده مفت مفت با کلی منت

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
به نظرت پسر عموت ضرر کرده؟ من که فکر نمیکنم همین که سه سال از زمان خانمش رو گرفت.همین که مطلقه اش ...

مهم رو کم کنی بود ک شده

تازه خانمه هم معلومه زرنگه میره ازدواج میکنه و خوشبخت میشه

کار درست همینه ن اینکه مفت مفت بذاری بره پی کارش ب ریشت بخنده گلم

اشتباه کردی کوتاه اومدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب باید روند رسیدگی سریع تر بشه وزن هم اگه واقعا خسته شده باشه توافق طلاق بگیره دیگه.نگه کل مهریه ام ...

من زمانی رو گفتم ک مرد نخواد اصلا طلاق بده و بخواد اذیت کنه

مهم رو کم کنی بود ک شده تازه خانمه هم معلومه زرنگه میره ازدواج میکنه و خوشبخت میشه کار درست همینه ...

من دیگه به اخر خط رسیده بودم به مرز جنون .حالت تهوع میگرفتم از فشار عصبی.چیکارکنم توانم کمه ؟خوب توان نداشتم خیلی ها هم مثل من هستند تو یه جایی خوندم 90 درصد پرونده های مهریه با 10سکه مختومه میشه.خوب دیگه تموم شد.الان خیلی ارومم

2731
من دیگه به اخر خط رسیده بودم به مرز جنون .حالت تهوع میگرفتم از فشار عصبی.چیکارکنم توانم کمه ؟خوب توا ...

آخه شما تا مرز موفقیت پیش رفته بودی دو روزم روش

اونموقع بود ک کیف کنی

نباید ضعیف بود و اجازه داد بهت ظلم بشع

مهریه حق زنه

اما خوشحالم ک ب آرامش رسیدی

آخه شما تا مرز موفقیت پیش رفته بودی دو روزم روش اونموقع بود ک کیف کنی نباید ضعیف بود و اجازه داد ب ...

موفقیت ؟ من هم اخرا ناشزه شدم.هم اون لاشی ازدواج مجدد کرده بود.از اون طرف هر 16ماه یک سکه میگرفتم چون داشتم هر ماه نفقه میگرفتم که اخرانفقه هم قطع شد.کجاش موفقیت؟ قانون برا ما نیست.اگه یه اقایی قوی عمل کنه خانوما باید جونشون رو بردارن برن .ممنونم بای

منظورتون درک میکنم گلم ......من خودم شاغل هستم.... خیلی برای معلمی تلاش کردم نشد ... به نظر من خوبه ...

اینم درسته ولی هب از اون طرف هم مردان باز یه عده شون توقعات بیجا میکنن هم خود زن هم خیلی سختشه.من دوتا اشناهامون کارمند بازنشسته بودند الان هردو مریض هستن بیشتر اوقات ودرگیر دکتر ودارو ودرمان.حتی با حالی که سی سال هم کار نکردن وزودتر بازنشسته شدند ومهم تر اینکه وظیفه مادری وتربیت فرزند رو هیچکس مثل زن خونه نمیتونه انجام بده وبه نظرم اولویت باید خانه وتربیت بچه ها باشن نه ارتقا کاری وشغل مخصوصا شغل های اداری وسلسله مراتبی که هنوز باعث فشار بیشتری به زن میشن.

#نه_به_فمینیسم
2738