2737
2734
عنوان

مامانم به طعنه بهم میگه تو خودتو عالم تر از همه می‌دونی!!😑

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 63 پست

وای وای

منم همینم، کلا از دور همیای فامیلا خوشم نمیاد

اصلا بهم خوش نمیگذره،

تابستونی رفته بودیم خونه مادربزرگم، مامانم بهشون گفت فاطمه نمیخواست بیاد، بزور اوردیمش، میخواستن منو بخورن، واااای انقققققد دعوام‌کردن که نگو😂😆😆😆

هی میگفتن توهیچ جا بهت خوش نمیگذره، فقط خودتو میبینی، دلتنگی نمیدونی چیه و هزارحرف دیگه😓😓

😄😄😄 اخ اخ مگه از جونم سیرم؟! همینطوری تا چند روز اخمالوعه به خدا درس دارم اگه چند روز توی ات ...

مامانت خیلی بهت وابستس بعدا تو ازدواج برات مشکلی پیش میاد 

باید کم کم تنهاش بزاری عادت کنه به نبودنت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه کلا همینه. هر مهمونی باشه یا منم باید برم یا اونم نمیره. بچه هم نیستما ۲۵ سالمه!!!!🙄😑

اشتباه میکنی نمیری. من با مادرت موافقم. فرصت گشتن تو فامیل و اجتماع در کنار خانواده رو از دست نده. هرکسی این فرصتها رو نداره. البته به اندازه. نه خودتو دور بگیر و نه تمام زندگیت رو محدود به اطرافیانت کن. حتی اگر اختلاف نظر و عقیده و سلیقه داری باید قبول کنی که جامعه همه جور آدمی داره و بهتره همین اول عمری معاشرت با همه قشری رو یاد بگیری و حتی اگر خیلی از نظرت پایین هستن هم باید آدمهای سطح پایین رو بلد باشی. که اولا در آینده آدم شناس خوبی میشی چون زود نشانه ها رو در رفتار و سبک زندگی آدمها میبینی و همچنین تو ازدواحت بهتر انتخاب میکنی علاوه بر اینکه دیده میشی و آدمهای بهتری هم خواستگارت میشن. و همچنین در زندگی اجتماعی و شغلیت هم کلی جلو می افتی چون شناخت نسبت به محیط و جامعه پیدا میکنی. البته باید رشد فردی و دوستهای خودت و استقلالت رو هم داشته باشی در کنار اینها. تا آدم موفقی باشی

2731
منم مامانم از این حرفا میگه ولی توجهی نمیکنم..بلاخره خانواده مون ب جای اینکه باعث بشن اعتماد بنفس دا ...

دقییییقا همینه

حالا جالبه بعضی اوقات پیش میاد میگه هم سنای تو الان بچه هم دارن

یا خیلی وقتا بچه های دیگران که بچه یا نوجوونن ولی کلی کارای خونشونو میکنن با کلی اب و تاب تعریفشون رو میکنه

خب اخه به من چه که توی ۲۵سالگی هنوز میترسید منو خونه بذارید یه مسافرت ۲-۳ روزه برید؟!😑

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
😄😄😄 اخ اخ مگه از جونم سیرم؟! همینطوری تا چند روز اخمالوعه به خدا درس دارم اگه چند روز توی ات ...

تو فلش فیلم بزن باهاش نیگا کن جاهای سانسوریشم چشاشو بگیر بگو نمذارم چشوگوشت باز شه مامان جون 😍

واا مگه بچه این اعتماد نداره بهتون شاید من اتفاق تنها خونه بمونم میترسم نمتونم بمونم مامانم مثلامیره ...

نه بابا من یه دوست پسر هم نداشتم اصلا. 

میگه ما نباشیم معلوم نیس تو اصلا چی بخوری یا نخوری،اکه مریض بشی چی از این حرفا!!!😒

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
2738
وای وای منم همینم، کلا از دور همیای فامیلا خوشم نمیاد اصلا بهم خوش نمیگذره،  تابستونی رفته ب ...

. کااااااملا میفهممت

نمیری یه جور وقتی میری یه جور دیگه باید طعنه و کنایه ها رو تحمل کنیم. تا میبیننت: چه عجب بالاخره ما شما رو دیدیم....😑 ستاره سهیل!!😒... چی شد از خونه اومدی بیرون😫

وقتی هم نمیزی میگن بیا خب دلمون برات تنگ شده؟!!🙄

مامانت خیلی بهت وابستس بعدا تو ازدواج برات مشکلی پیش میاد  باید کم کم تنهاش بزاری عادت کنه به ...

بله همینطوره

اتفاقا اصرار منم همینه که بره واسه خودش باشه من که نمیتونم همش به مامانم بچسبم.

ولی بهش برمیخوره

زندگی ما برعکس شده. همه بچه ها به مامانشون وابسته ن، من مامانم بهم وابسته شده باید جداش کنم

من دخترم ۹ سالشه یکی ۸ ماهش

ولی فقط دخترامو دارم 

بزرگ بشن محلم ندن میمیرم 😭😭😭

تازه خواهرم ۳ تا پسر داره به دخترم میگم باید برا خالم دختری کنی تنها نباشه 😅😅

اگه بعدا برام کلاس بزاره دلم میشکنه 😧😧😧😧

هر کجا هستم باشم آسمان مال من است . پنجره ،فکر ،هوا ،عشق ،زمین مال من است . چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت.
اشتباه میکنی نمیری. من با مادرت موافقم. فرصت گشتن تو فامیل و اجتماع در کنار خانواده رو از دست نده. ه ...

درست میگید. منم میرم نه اینکه اصلا نرم. ولی به مامانم اینا باشه میخوان هرروز هرروز خونه این خاله و اون عمه و مامان بزرگ و... بریم. تایم طولااااانی بشینیم خب من خسته میشم.یا هررر مسافرتی باشه میخواد منم برم و الا کلا کنسل میشه!

ماهی دو سه بار در حد دو سه ساعت میگم کافیه البته فعلا من درس دارم از اینم کمتر بشه به نفعمه ولی در حالت معمولی همینقدر به نظرم کافیه.

2706