2737
2739
عنوان

مامانم به طعنه بهم میگه تو خودتو عالم تر از همه می‌دونی!!😑

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 63 پست
بابام بابت پزی که میتونه بده خیلی خوشحال میشه ولی مامانم کلا خیلی بی حسه! منم بخاطر علاقشون نیس که ا ...

تو منی یا من توام 😑

منم بابام پزشو میخاد 

مامانم کاری نداره 

افتضاحه 

ماها واسه خوومون زندگی نمیکنیم 

حالا دارم از کارای کوچیک شروع میکنم ک تمومش کنم این وضعو 

مثلا هفته ی بار تنها میرم بیرون

اونا اصلا راضی نیستن ولی تا کی باید جوونیمو پای راضی کردن اینو اون بذارم ؟!

اخرشم کافیه ی بار خلاف میلشون عمل کنی میشی سرکش ترین بچه فامیل 

همه چیز از یه رویا شروع میشه ...🌱🫀🌿
تو منی یا من توام 😑 منم بابام پزشو میخاد  مامانم کاری نداره  افتضاحه  ماها واسه ...

چی بگم بعضی وقتا این روش ج میده بعضی وقتا نه
روش خانواده من این بوده که نمایشی بشم اونی که میخوان. البته چون نمایشیه بازم 100% اونطوری نمیشه چون خودم یه جور دیگم
حالا جالبه من اصلا اهل خلاف و ... نیستم. تاحالا حتی یه دوست پسر هم نداشتم. اهل حتی رفیق بازی با دوستامم نیستم. فقط میخوام استقلال خودمو داشته باشم انقد منو بچه حساب نکنن. ولی نمیشه انگار... اینا دیگه تغییر نمیکنن من فقط میتونم زندگیمو جدا کنم

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم بعضی وقتا این روش ج میده بعضی وقتا نه روش خانواده من این بوده که نمایشی بشم اونی که میخوان. ا ...

😞عزیزم 

امیدوارم ب اون چیزی ک میخای برسی 

و دیگه هیچ دختری مجبور نشه خودشو ب خاطر بقیه ی جور دیگه نشون بده 

از جمله خودم

همه چیز از یه رویا شروع میشه ...🌱🫀🌿
😞عزیزم  امیدوارم ب اون چیزی ک میخای برسی  و دیگه هیچ دختری مجبور نشه خودشو ب خاطر بقیه ...

ممنونم عزیزم...
تو همینطور، ایشالله به خواستت برسی  

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
2728