2733
2739

ایران

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ایرانسل

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

برا من همراه اول برا زنگ و پیام خوبه چون اکثر اقوا و دوستان همراه اول دارن 

منم مکالمه میگیرم به همراه اول میزنگم 

ایرانسل هم برا اینترنت خوبه چون اینجا همراه اول نتش ضعیف تره نسبت به ایرانسل 

دوتاش خوبه استفاده میکنم راضی ام از هر کدوم یه استفاده ای میشه 

ولی رایتل نداشتم نمیدونم 😊😊

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 

اقوام 😑😑

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
سرعت نت فقط رایتل من ایرانسل وهمراه هم استفاده کردم ایرانسل برای نت عالیه 

بااحترام فراوان به نظر شما 

مزخرف ترین سیم‌کارت رایتله😐

درسته بسته ارزون میده ولی مفت نمی ارزه

و خدایی که به شدت کافیست😊⁦❤️⁩
ایران

ژینا 😛 ماشالله به سرعت عملت 😊😁 همه جا اولی ☺🤩🤩

ژینا 😛 ماشالله به سرعت عملت 😊😁 همه جا اولی ☺🤩🤩

😂🤫

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh