2737
2739

خانما من حدود چندماه پیش سردردهای بدی میگرفتم که باهاش معدم میسوخت و‌حالت تهوع میگرفتم چندبارش هرکار میکردم اروم نمیشد و‌میرفتم درمانگاه ی مسکن میزدم یا سرم میزدم میومدم خونه تا خوابم نمیبرد اروم‌نمیشدم یکم نور ب چشمم میخورد بدتر میشد یبار دکتر گفت میگرن برو متخصص منم دیگه نرفتم دنبالش یبار دیگه ی ماه دیگه همون سردردشدم باشیاف و مسکن خوابم برد اروم شدم بنظر شمام میگرنه فردا برم دکتر  کسایی که میگرن دارن همش باید سردرد داشته باشن هرچندوقت یبار میگیره دردش اینکه ی ماه سردرد نشدم یعنی دیگه خوب شدم میشه خود بخود میگرن خوب بشه

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍

اره یه مدت گرمی بخور خوب میشی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
اره یه مدت گرمی بخور خوب میشی

من فکر‌میکردم میگرن هیچوقت درمان نداره

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من فکر‌میکردم میگرن هیچوقت درمان نداره

میگرن دلیلش از سردیه بری طب سنتی خوب میشی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2738
میگرن هیچ وقت خوب نمیشه، یا حمله هاش عصبیِ، یا حساسیت به غذا یا خستگی، هل خیلی خوبه برات، بری متخصص ...

خب بنظرت اگه برم دکتر از همین گفته ها تشخیص میده میگرن یادنه 

یا سی تی اسکن میگیرن

عزیزم متخصص هم بری برای میگرن هیچ کاری نمیشه کرد چاره اش آوا میگرنه که پیشگیری کنه اونم سالهاست دیگه پیدا نمیشه تو دوران حمله کافیین نخور لبنیات و کاکایو نخور آب زیاد بخور مرکبات که ویتامین سی دارن زیاد بخور مسکن هم کا دیگه میدونی همون کا بهت نیسازه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
من الان 12ساله میگرن دارم هیچ دارویی ارومم نمیکنه هردفعه هم میگیره تا سه چهارروز طول میکشه دارم دیوو ...

ن من هربار گرفته بعداینکه شب خوابم ببره خوب میشم فرداش دیگه درد ندارم براهمین میگم برم دکتر یوقت بدتر نشه

از ی طرفم میگم الانک چندوروز درد ندارم تواین کرونایی نرم 

عزیزم پزشک مغز و اعصاب باید تایید کنه میگرنه.منم 10 ساله میگرن دارم.افتضاح.با کم خونی گرسنگی و بیخوابی و حرص خوردن بدتر میشه.مثلا میگرنیا نباید پنیر بخورن.کسایی که میگرن دارن خودشون متوجه میشن کی احتمال سر درد بیشتره.من متاسفانه زیاد و وحشتناکه سر دردام

من معمولا هرماه بادوره پریودم میگرن میشم البته خفیف، بستگی داره علتشو پیداکنی میتونی خودت پیشگیری کن ...

خب الان یماه  ک دیگه سردرد نشدم ولی تجربه کردم وقتایی ک گشنم میشه یا مولا یمدت غذام کم‌میکنم برارژیم سردرد میشم

2706