2733
2734

بخور بخور 

دنیا دو روزع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
متاسفانه با این طرز فکر پیش رفتیم که اینقد اضافه وزن داریم    

😂😂😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
من ۵ روزه رژیم شیردهی گرفتم ولی متاسفانه ورزش نمیکنم دلم میخواد ورزشم کنم که بیشتر لاغر بشم 

رژيم شيردهي خيلي مؤثره من ديدم توي اطرافيان

ولي خود شيردهي خيلي سخته 

همينجوريشم دختر من كوليك داره هيچي نميتونم بخورم

دو سه ماهش شد بايد رژيم بگيرم

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
متاسفانه با این طرز فکر پیش رفتیم که اینقد اضافه وزن داریم    

سلام، عزیزم، من تجربه ی خوبی دارم 

رژیمم خوب بود اونقدر که گرسنگی نمی کشیدم، غذامم از سفره ی خانواده جدا نشد و دردسر و زحمت اضافی نداشتم

با ماهی حدود 4 تا 5 کیلو کاهش

خدا خير دنیا و آخرت رو بده به دکترم 

عزیزم  بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

2738
رژيم شيردهي خيلي مؤثره من ديدم توي اطرافيان ولي خود شيردهي خيلي سخته  همينجوريشم دختر من كولي ...

واقعا خدا کنه منم بتونم بمونم تا عید تو رژیمم متاسفانه من یبوست دارم وهمین باعث میشه سوخت و ساز بدنم پایین باشه 

والا یکشنبه باید وزن بگیرم یک هفته میشه خودم یکم احساس سبکتر شدن دارم من ۷۳ کیلوم باید حداقل ۵۸ ۵۹ ا ...

منم قدم 163 وزنم75هست..رژیم لاغری از یه متخصص گرفتم در طول دو هفته 4کیلو کم کردم اون موقع 78بودم.ولی دیگه ادامه ندادم.دو.سه هفته خودم ناهارمو قطع کردم و حلقه ومیرنم و میرقصم ولی هنوز تغییری نکردم.میخوام همون رژیم دکتر رو ادامه بدم ولی یه کم سخته 

رژيم شيردهي خيلي مؤثره من ديدم توي اطرافيان ولي خود شيردهي خيلي سخته  همينجوريشم دختر من كولي ...

جاریم با شیردهی کلی کم کرد..اصلا رژیم نگرفت ..ولی من با شیر دهی سه کیلو کم کردم

واقعا خدا کنه منم بتونم بمونم تا عید تو رژیمم متاسفانه من یبوست دارم وهمین باعث میشه سوخت و ساز بدنم ...

واسه یبوستتون صبحها نیم ساعت قبل از صبحونه یک قاشق خاکشیرتو یک لیوان آب جوشیده ولرم حل کن بخور

من یبار چند سال پیش ۱۰ کیلو کم کردم امسالم حدودا ۹ کیلو؛ هنوز باید ۷ کیلوی دیگه کم کنم. 

حس خوبی داره بعد از این همه مدت دارم بالاخره به آرزوم میرسم. من همیشه چاق بودم. الان اولین بارمه دارم تناسب اندامو تجربه میکنم. خیلی حس خوبیه ارزش تلاشو داره 

خوشبخت‌ترینم چون دوباره برگشتم به آغوش رفیق قدیمیم خدا.