2737
2739

برشی درست کن عالی میش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

معمولا شکم پر تو فر... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو نمک میخوابونیم 

بعد با فلفل قرمز و زردچوبه مزه دار میکنیم 

بعد با ارد سرخ میکنیم

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2731

کبابی و شکم پر هم خوش مزه اس

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

اول آب پز‌میکنم بعد سرخ با کلی ادویه 

شب قبل هم تو ابلیمو و پیاز و سس مایونز میزارم

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
2738

زرچوبه ونمک سیر پیاز فلفل سیاه ابلیمو چندساعت بذار

موقع سرخ کردن اوب داخل تخم مرغ بعد ارد غلت بزن وسرخ کن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
اول آب پز‌میکنم بعد سرخ با کلی ادویه  شب قبل هم تو ابلیمو و پیاز و سس مایونز میزارم

آب پز😫😫😫😫

بخارپز منظورته

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...

من خورد میکنم نمک میزنم قشنگ فلفل دلمه ای و پیاز خورد میکنم میذارم روشون یکی دوساعت بمونه ادویه میزنم بعد تو ارد میخابونم . تابه که حسابی داغ شد سرخشون میکنم با شعله متوسط فلفل دلمه ای و پیازارم سرخ میکنم باهاش . انار ترشم دارم میریزم عالی میشه مادرشوهرم خیلی دوست داره

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ما جنوبیا واسه سرخ کردن اول نمک میزنیمش میزاریم یکساعتی بمونه بعد اب میگیریم و تو مخلوط ارد و زردچوبه میغلطونیمش بعدش تو روغن سرخش میکنیم در کنارشم سبزی حشو درست میکنیم

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

تو پیاز و ابلیمو وادویه میخابونم.بعد تو اردی که بهش نمک و فلفل اویشن زدم میغلتونم سرخ میکنم خیلییی خوشمزه میشه

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
2706