2737
2734

دوستان هرکسی خواست میتونم براش بفرستم برای جوش وجای جوش لک بارداری لک های ارثی تیرگی پوست

این کرم هااز مواد مرغوب ساخته شدن که توی هفته اول تاثیرشو میبینید

روش مصرف

۱:قبل از خواب با یه پاک کننده ملایم صورتتونو میشورید وخشک میکنید

۲:زمانی که جراغ ها خاموش هستن ازشون استفاده میکنیدیه مقدار کم بزای تمام صورت کافیه

۳:صبح بعد از بیدار شدن باهمون پاک کننده ملایم میشورید وخشک میکنید واول ابرسان بزنید بعدش ضد افتاب

بهتره بگم که شنیدید که این کرم ها ممکنه لکه هایی بیاره که بالیزر پاک میشه وبله ممکنه این شنیده درست باشه اما روش مصرف این کرم باید حتما حتما ضد افتاب استفاده کنید بعدش در طول روز ینی شما برید بهترین جنی لایه بردار و....خارجی وشرکتی ام بخرید بعد ضدافتاب نزنید و خیلی جلوی افتاب باشید بله لکه های بد میزنید نه فقط بخاطر این محصول همه محصولات روشن کننده یا لکه بردار دارای هیدروکینون هستن که شدیدا در مقابل نور واکنش نشون میدن

و من شنیدم میگن که ول کنی باز گشت داره

شما باید دو دوره ازاین کرم استفاده کنید به صورت هر شب

بعد میشه ۱۰روز یه بار استفاده

وشما همیشه پوستی زیبا وایینه ای دارید😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من شنیدم ک خوب نیست

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2738
ازاین کرم پاکستانی هانیست کورتون نداره بازگشت داره یانه عزیزم 

دوست عزیزم گفتم همه کرما بازگشت دارم شما دو دوره مصرف میکنید وبعد ماهی یه بار ده روز یه بار مصرف میکنید برای تثبیتش

قیمت کرم من باکیفیت وجوابدهی بالا پایینترینو زدم چون دنبال سود کمم وفروش الان توی سایت با سلام ۱۸۰ب ...

شماره نداری کدوم شهرین من کرم دستسازخیلی استفاده کردم بعضیاش که اصلاجواب نداده بعضیاشم برگشت داشته جوش زیادمیزنم من 

کاش میشدعمرخودراهدیه میدادم ب اوزندگی رادوست دارم مادرم رابیشتر😍😍😍
2706