2737
2734
عنوان

وفادار یا خائن

231 بازدید | 17 پست

ب کسی ک الان همسرمه و توی دوران دوستی بهم خیانت کرد و رفت و بعد برگشت الان ک زنش وفادار باشم یا خائن الان ادم خوبیه توی این چند سال بعد از خیانت ک باهاشم 

تعداد رای : 26
نظرسنجی
وفادار
25
96%
خائن
1
3%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چطور تونستی با کسی که بهت خیانت کرده ازدواج کنی 😱😱

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2738

با لاشی ترین آدم دنیا هم باشی اونم توی بی تعهدترین حالت ممکن، خیانت کردن پایین آوردن ارزش انسانی و زنانگی خودته عزیزم

فکر کردن بهشم گناهه

به زبان آفتابگردان ها سخن میگویم، من یک گفتاردرمانگرم🌻 پروفایل رنگ چشم خودمه💛
خیلی سوال مسخره ای بود . یعنی تو دوستی خیانت کرده برگشته اون کارشو بخشیدی و بله گفتی  حالا آدم ...

توق دوران دوستی من ی سری کاراکردم ک بهم تذکر داد یا ادم باش باش یا میرم برای همیشه منم گوش نمیدادم اونم رف نامزدی کرد بعد ی هفته بهم زد برگشت گف من تو رو دوس دارم نتونستم ولی بدحرفام گوش کن ادم باش درس فکر کن یه سری کارا رو نکن چند ماه بعدش باهم ک بودیم نامزد کردیم یه سال و نیم عقد بودیم بعد الان چهار ماهه عروسی گردیم نه من خیانت نمیکنم زندگیمو ب باد نمیدم خیالت راحت فقط میخلستم بدونم بقیه دخترا چطور فکر میکنن 

شما که ازدواج کردی یعنی بخشیدی! پس زدن این حرف معنی نداره. اونم وقتی ک طرفت خوبه

در کل اعتقاد دارم تو رابطه اگر طرف مقابل لجن هم بود( ک برا شما نیست)، اصلا دلیل نمیشه شما هم مثل اون بشی!

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
با لاشی ترین آدم دنیا هم باشی اونم توی بی تعهدترین حالت ممکن، خیانت کردن پایین آوردن ارزش انسانی و ز ...

چشم عزیزم میدونم من اینکارو نمیکنم فقط میخاستم بدونم دخترای دیگه چ فکری میکنن 

2706