2737
2739
عنوان

حالا چه خاکی تو سرم کنم

266 بازدید | 26 پست

من برای واکسن پسرمو میبرم خانه بهداشت اونجا به من گفتن دو برابر وزنش قطره استامینوفن بده منم دادم حالا فهمیدم چون قطرش پاراکید بوده باید هم وزنش میدادم نه دو برابر استرس گرفتم خدایا چیزیش نشده باشه خاک برسر خانه بهداشت خاک بر سر من که نبردم دکتر واکسنشو بزنه😢😭😭😭

تیکر تولد یکسالگی پسرمه💙 خدایا شکرت بعد از ی سقط و کلی انتظار پسرمو به من هدیه دادی. برای سبز شدن دامن همه منتظرا از ته دلت ی آمین بگو ❤

این مشکل تا حالا برای کسی پیش نیومده؟ چیکار کردید ؟

تیکر تولد یکسالگی پسرمه💙 خدایا شکرت بعد از ی سقط و کلی انتظار پسرمو به من هدیه دادی. برای سبز شدن دامن همه منتظرا از ته دلت ی آمین بگو ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند وقتشه؟فک نکنم مشکلی پیش بیاد ولی یکم بیشتر میخوابه

۵ ماهشه سر واکسنای ۲ ماهگی و ۴ ماهگی بهش دادم 😢

2738
دکتر واکسن نمی زنه اشکالی ام نداره  کار شما

نه میزنه دختر خالم بچشو میبره مطب دکتر برای واکسن

زنگ بزن اورژانس ازشون بپرس  اینجآشتباه راهنمایی میشی

الان ی ماه از آخرین باری که قطره بهش دادم میگذره

خوب پاراکید رو همیشع دوبرابر وزن به قطره میدن دیگه شربتشا نصف وزن به سی سی...درست دادی دیگه

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2706