2733
2739
عنوان

بشدت احساس تنهایی میکنم

256 بازدید | 33 پست

وقتی داداشامو دوستامو فامیلارو میبینم با همسرشونن خیلی احساس تنهایی میکنم همیشه میگم مگه خدا تو کتابش نگفته همرو جفت آفریدیم پس چرا برای من کع هر کاری کردم جور نمیشه  😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728
2738

دنبالش ندو منظورم ازدواجه

منم یه زمانی فکر و ذکرم ازدواج بود و هیشکیم نمیومد اما به محض اینکه کمتر بهش فکر کردم هم حالم بهتر شد و هم خواستگارام زیاد شدن

وقتی خیلی بهش فکر کنی خیلی اذیت میشی جان دلم

انشالا به وقتش عزیزم🙏🏻

خب وقتش کیه وقتی با ۲۷ سال سن میان قراره خواستگاری میزارن میرن  یا کسی که خیلی دوست داره جا میزنه یا بهونه های الکی ردت میکنن 

منم همین طور ۸ تا دختر دایی و دختر خاله هستیم .‌اونا همه ۵ یا شش ساله ازدواج کردن و بچه دارن 

‌من نه . نه حسودم نه بخیل نه حسرت میخورم . اما دلم برا خودم و تنهاییم میسوزه 

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
2706