2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من همیشه خودم دنگمو میدم بدم میاد اون دست تو جیبش کنه به خاطر من اینجوری حسم بهتره نسبت بهش

وااا اونوقت اون پولو میگیره ازت😂😑

🍃💖یه صلوات مهمونم کنید ...دوستدار شما پری دریایی    
2731
ماهی دوبار خیلی کمههه😢😢😢من حداقل هفته ای ۲بار

چون از اول دروغ نگفتم خبر داره مادرم نمیزاره بیشتر برم عشقمم شرایط نداره که بیشتر همو ببینیم اذیت میشم اما مجبورم خدایی آدم اذیت میشه هفته ایی دوبار دروغ بگه استرس داشته باسه 

اره اون دفه گفت ساعت دوسداری گفتم اره  دیدم سفارش داده دیجی کالا  اومد دره خونه😂😂بدون ...

ابراز علاقشون باکادوعه😂😂😂😑تو چیا میخری براش ؟من ک ولنتاین ب تولد

چون از اول دروغ نگفتم خبر داره مادرم نمیزاره بیشتر برم عشقمم شرایط نداره که بیشتر همو ببینیم اذیت می ...

اره استرسش خیلی بده آشنایی چیزی ادمو ببینه من سکته میکنم تا برم بیام

2738
وای من همیشه خودم دنگمو میدم بدم میاد اون دست تو جیبش کنه به خاطر من اینجوری حسم بهتره نسبت بهش

اره منم این کارو میخواستم بکنم ولی خب ب غرورش برمیخورد منم سعی میکردم ک از یه جا دیگه جبران کنم مثلا خوراکیارو من میدادم یا پول تاکسی جایی اینجوری تلافیشو در میاوردم

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
ای جان سازتو بزن عزیزم😍😍🤣🤣 دیگه ضایعت نمیکنم بوسسسس

تاپیک رو ترک میکنم..من هیچوقت تو هیچ تاپیکی ساز مخالف نبودم.الانم از موضوع خوشم اومد گفتم ی کامنت بذارم..ببخشید اگ ناراحت شدین..موفق باشین.

بیشتر وقتاا خودم داشتم .بعضی وقتام که میدید جوابش نمیدم میدونست شارژ ندارم خودش میفرستاد .الانم شوهر ...

چقد خوب😍😍😍خوشبخت بشین

تاپیک رو ترک میکنم..من هیچوقت تو هیچ تاپیکی ساز مخالف نبودم.الانم از موضوع خوشم اومد گفتم ی کامنت بذ ...

موفق باشی عزیزم😚

وااا اونوقت اون پولو میگیره ازت😂😑

خب تو کافس خودم میرم کارت میکشم😂

مجبوره قبول کنه😂

بعد یه مشکل دیگمم اینه که وضع مالیشون خوبه دوس ندارم فک کنه چشم دارم بهش🤦🏻‍♀️

بعدم نمیخوام وقتی کات کردیم چیزی گردنم بمونه😅

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
خب تو کافس خودم میرم کارت میکشم😂 مجبوره قبول کنه😂 بعد یه مشکل دیگمم اینه که وضع مالیشون خوبه دوس ...

من ک ب کات فک نمیکنم دوس دارم برسم بهش😑😭

2706