2737
2734
عنوان

مامانایی گه بچه ۲ساله دارن بیاین پیش هم باشیم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 127 پست
همون شیرخیلی خوبه وزنشومیبره بلاولی سعی کن غذام بهش بدی هیچی جای غذارونمیگیره ولی من دوس داشتم بچم ش ...

منم دخترم به پروتئین گاوی حساسیت داشت. بعد دوسالگی کم کمک بهش دادم. شیرو فقط تو پاکت باشه با نی میخوره اونم فقط باید شیرموز باشه.   اول نمی‌خورد بدش میومد. ماستم تازگیا یذره میخوره اول اوق میزد شروع کردم یذره یذره با برنج بهش دادم الان گاهی  اوقات میخوره

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها اینجا بیاین یسر بزنین بخدا من قصدم‌پربازدید کردن نیست تجربه های همو در اختیار هم بزاریم هر ...

واقعا تاپیک خوبیه 

مگر پربازدید شدن چه سودی داره ؟ اتفاق خاصی میفته ؟ 

2731
اگه شیرمیخوره اول شیرشوبگیربعدشم کمکم ازپوشک بچه من ن برای گرفتن شیراذیتم کردن برای ازپوشک گرفتن بال ...

عزیزم شیر پاستوریزه میخوره 

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
حرف ک عاره تقریبا حالی میکنه ن ک بخواد روون صحبت کنه. از شیر دوهفته اس گرفتم. از پوشک هم خودش دو سه ...

شماپسرتون چندسالش بوددخترتونوباردارشدین الان تفاوت راضی هستین ازاینکه بچتون بزرگترشدباردارشدین یابارداری پست سزهم خویه

کاش میشدعمرخودراهدیه میدادم ب اوزندگی رادوست دارم مادرم رابیشتر😍😍😍
منم دخترم به پروتئین گاوی حساسیت داشت. بعد دوسالگی کم کمک بهش دادم. شیرو فقط تو پاکت باشه با نی میخو ...

من دخترم همه لبنیاتارومیخوره ب جزشیرکه خیلی مهمه 😔

2740
شماپسرتون چندسالش بوددخترتونوباردارشدین الان تفاوت راضی هستین ازاینکه بچتون بزرگترشدباردارشدین یابار ...

پسرن سه سال و نیمش بود ک باردار شدم. راستش سختی خودشو داره و شیرینی خودشو. الان ک با هم بازی میکنن ولی گاهی اوقات واقعا خسته میشم مخصوصا الان ک کلاس ها مجازی ان و کلاس اول هم خیلی سخته. ولی در کل اگ واقعا قصد داری دوتا بچه داشته باشی پشت سر هم بهتره. درسته سخته ولی شیرینی خودشو داره

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
دختر من یماه دیگه دوسالش میشه خیلی بدخواب شبا بزور میخوابونم ۱۴ماهگی از شیر گرفتمش شبا یهو شیشه رو م ...

چ جالب 😅😅😅

بچه من دوسالشه کشته منو تا بهش میگم فلان کارو نکن هیش هیس ساکت شو یه نوزادم دارم همش دور برش میپلکه ...

وااای چقدر مث دختر منه رفتاراش منم یه نوزاد یک ماهه دارم دقیق با زانو میشینه پشت کلش انقد بوسش میکنه یوقتایی یهو میکوبه تو صورتش 

دختر من ناخناشم خیلی میخوره الان دوماهه ناخنشو کوتاه نکردم خودش تا ته خورده همرو

❤دخترم زندگی منه❤
2706