2726

دختر من تا دستشویی که میرم اگه خاب باشه وقتی بیداربشه کلی داد و هوار راه میندازه😣

وقتی خابه با کوچیکترین صدا بیدار میشه

شب تا صبح خیلی وابسته شیره نمیدونم‌چجوری از شیر بگیرمش(روزا خیلی کم‌میخوره)

خییییییییلی شیطونه به حدی که همه بچه ها از دستش عاصین😑

حرف بد یاد گرفته و همش میگه این(💩)

ی عکسو نشون میده۱۰۰بار میپرسه این؟؟؟😁

اسباب بازیشو به کسی نمیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم نگران لج بازیش نباش دوتا سه سالگی بچه اوج لجبازیش حرف بده بهش واکنش نشون نده شیر کم کم شروع کن یهو بیشتر لجبازش میکنه من ۲۱ماهگی از شیر گرفتمش ولی بهش شیر موز شیر عسل شیرهارو طمع دار میکردم بعدش شیر خودم قطع کرد منم خیلی بچه هام شیطون هستن

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             

عزیزم بچس دیگه دخترمن ازبچه شماشیطون تره همش میگه من چ بخورم ی بندسریخچاله خیلی اذیتم میکنه ی دیقه ارامش ندارم کم کم ابمیوه ای چیزی براش بگیرکمترشیرمیخوره دخترمنم خیلی وابسته بودولی من دیگه شیرنمیدمش غذاهم خیلی ازقبل بهترمیخوره 

کاش میشدعمرخودراهدیه میدادم ب اوزندگی رادوست دارم مادرم رابیشتر😍😍😍
چنده؟؟

راستش یک سال و نیم ک بردمش مراقبت نه کیلو بود الانم دو هفته اس از شیر گرفتمش خیلی وابسته بود ب شیر . فک کنم لاغر تر شده

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️

کتابهای تربیت فرزند بخونید مثل شادترین کودک محله شاید کمکی بشه هر چند دیره البته تا سه سالگی وقت دارین 

باهاش زیاد صحبت کنید که این حرف بده از سرش میفته 

یک اپلیکیشن هم هست به نام گهواره عضو بشین هر روز بر اساس سن کودک راهکارهایی میده بد نیست 

عزیزم نگران لج بازیش نباش دوتا سه سالگی بچه اوج لجبازیش حرف بده بهش واکنش نشون نده شیر کم کم شروع کن ...

عزیزم مرسی بابت راهنمایی خوبت

ولی دختر من اصن لبنیات دوس نداره😥

شیرموز شیرنارگیل همه....امتحان کردم

فقط کشک دوس داره

عزیزم بچس دیگه دخترمن ازبچه شماشیطون تره همش میگه من چ بخورم ی بندسریخچاله خیلی اذیتم میکنه ی دیقه ا ...

اگه ازشیربگیریش راحت ترمیشی هم خودت هم بچت عزیزم برای من که اینطوری بوده اگه شیرندیش غذاهم بهترمیخوره 

کاش میشدعمرخودراهدیه میدادم ب اوزندگی رادوست دارم مادرم رابیشتر😍😍😍
راستش یک سال و نیم ک بردمش مراقبت نه کیلو بود الانم دو هفته اس از شیر گرفتمش خیلی وابسته بود ب شیر . ...

من دخترم بردم ۱۲ کیلو بود بهداشت از رو نمودار نشون داد گفت خوبه..

دختره من زیاد غذا نمیخوره بیشتر میوه و شیر میخوره

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2706