2737
2734
عنوان

مامانایی گه بچه ۲ساله دارن بیاین پیش هم باشیم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 127 پست
کی باید از پوشک بگیرمش؟؟؟

دختر من دوسه ماه پیش یهو باز کرد گفت بکشیم هم نمیبندم😅 گفت بریم دسشویی جیش کنیم😅

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
روزا خبلی کم میخوره فقط شب

من هفته ی پیش از شیر گرفتمش 

خیلی خوب همکاری کرد 

منم فک می کردم خیلی سخته چون واقعا وابسته ی شیر بود و تا صبح هفت هشت بار بلند می شد شیر بخوره 

اما الان شب می خوابه تا صبح البته چون تازه از شیر جذا شده گاهی شبا بلند میشه گریه می کنه دوباره می خابه

وزن اولیه ۶۹.۸۰۰ وزن فعلی ۶۴ وزن هدف ۵۸☺قد ۱۶۵ تاریخ شروع ۴.۱۰.۹۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه من دوسالشه کشته منو تا بهش میگم فلان کارو نکن هیش هیس ساکت شو یه نوزادم دارم همش دور برش میپلکه با زانو میشینه بالا سرش دلم هرررری میریزه کلا با هیچکس بازی نمیکنه فقط میگه بیاید بریم اتاقم بعد که میرم میگه دست به هیچی نزن همینجوری دعوام میکنه دفتر میارم میگم بیا نقاشی کنیم میگه دست نزن ازم میگیره میبرمش با بچه خواهر شوهرامم بازی کنه با اینکه اونا بزرگترن ولی بهشون زور میگه اسباب بازیاشونو میگیره از سریال خاله سوسکه هم کلی حرف زشت یاد گرفت هی میگه بیشعور و ساکت شو و اینا محلش ندادم بیشعور از دهنش افتاده موهاشو اصلا نمیذاره شونه کنم حمومش همیشه با جیغو داده پوشکشم همیشه با گریه عوض میکنم

2731
کی باید از پوشک بگیرمش؟؟؟

اگه شیرمیخوره اول شیرشوبگیربعدشم کمکم ازپوشک بچه من ن برای گرفتن شیراذیتم کردن برای ازپوشک گرفتن بالینکه خیلی هم غرغروبودولی فداش بشم اذیتم نکرد

کاش میشدعمرخودراهدیه میدادم ب اوزندگی رادوست دارم مادرم رابیشتر😍😍😍
2738
دختد منم ۲ سالشه حرف نیوفتاده

حتما باهاش صحبت نکردین قصه بخونین هر کاری تو خونه انجام میدین براش توضیح بدین خیلی خیلی موثره کاش زودتر شروع کرده بودین تا الان همه چیز میتونست بگه البته بعضی از بچه ها اینجوری هستن ولی تلاش شما هم خیلی تاثیر داره 

بچه های شمام وقتی از خواب پا میشن گریه میکنن؟؟؟ دختر من از خواب ک پا میشه تا یه ساعت غر میزنه تا آروم شه اونقدر ک اصن دوست ندارم ظهرها بخوابونمش

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️